TopStar

29. listopadu 2013 22:52

E. Bozonová

Pavlínina cesta VyVolenými I: Invaze blondýn

Usměvavá platinová blondýna vstoupila do Vily VyVolených 29. srpna a prožila v ní 93 dní. Zpočátku měla oporu ve své partnerce Mirce, poté si ale musela poradit sama. Co všechno dokázala během show překonat a s čím se vyrovnat?

Operní pěvkyně z Českých Budějovic okouzlila diváky v osmé čtyřčlenné Volbě a do Vily vstoupila ve čtvrtek 29. srpna společně s Evou. Přinesly s sebou i nečekaný dárek – klíč od malé načančané ložnice. Zpočátku však v ní musely zůstat samy, ostatní VyVolení se zjevně ostýchali osídlit romantický azyl společně se dvěma hezkými blondýnami. O den později zvítězila v další Volbě její životní partnerka Mirka a Pavlínina radost byla tak veliká, že při uvítání podlezla žaluzie. Poprvé tak porušila pravidla reality show, díky nastalému zmatku však unikla trestu. Jejich nadšení bylo sice leckomu podezřelé, o jejich vztahu ale zatím neměl nikdo ani ponětí.

Krok do neznáma

Hned zkraje předvedla Pavlína soupeřům, co umí. Vystudovala totiž operní zpěv, a tak se Vilou rozezněly árie, které by tu sotva někdo čekal. To ale byla jenom lehká rozcvička proti tomu, co ji a Mirku čekalo již 5. září. V přímém přenosu dokázaly to, co se zřejmě léta obávaly svým nejbližším sdělit – otevřeně přiznaly svou sexuální orientaci, a navíc že jsou pár již neuvěřitelných devět let. Proč zvolily právě tuto cestu? Možná se tak chtěly vyhnout bezprostřední konfrontaci a doufaly, že do jejich návratu z Vily přece jen nejvášnivější emoce trochu opadnou.

Video: Medailonek Pavlíny

Video: The Best of Pavlína

Video: Pavlína

Fotogalerie: Pavlína

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také