TopStar

9. února 2014 04:13

Pikantní Ples v Opeře: Verešová v průhledných šatech, opuštěný Štěpánek, rozvedení Šmuclerovi na jednom parketu

Sobotní Ples v Opeře byl noblesa sama. Podívejte se do FOTOGALERIÍ na nejkrásnější společenské róby sezóny. Děla se ale i spousta pikantností. Proč přišel sám tenista Radek Štěpánek? A jak se na sebe tvářili rozvedení Libuše a Roman Šmuclerovi?

Roman Šmucler přišel s drobnou půvabnou blondýnkou. Její jméno říct nikomu nechtěl. "Přišel jsem se bavit, ne zpovídat," uťal veškeré pokusy o rozhovor. Jeho bývalá manželka Libuše Šmuclerová přišla v doprovodu svého přítele, bývalého hokejisty Dominika Haška. Ten na ní mohl oči nechat a v lóži jí hladil nahá záda. Oba páry se pak poktaly na parketu a dlužno říct, že zachovaly dokonalé dekorum.

Hlavní hvězdou včera byl britský tenor Paul Potts, který zazpíval dokonce Dvořáka v češtině. Paradoxně se ho bál méně než tance."Moje žena mi opakovaně říká, že bych tančit vůbec neměl," přiznal se. A nebyl sám, kdo se do tance příliš nehrnul. "Počkám si na free style," usmívala se oslnivá modelka Simona Krainová. "Moc mě nelákají tance, kde jsou kroky přesně určené. Mnohem raději na parketě improvizuji."

Kdo další do Opery přišel?

Podívejte se také na VIDEO z Plesu v Opeře:

Výtěžek Plesu je určen pro charitativní účely, prostředky získá Nadate Terezy Maxové a projekt Srdcerváči.

Co bylo k snědku? Vyzpovídali jsme člověka, který o tom ví naprosto všechno:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také