TopStar

25. října 2013 00:44

Jana Fikotová

Pitt zuří. Kdo zamotal Angelině hlavu a připomněl jí lesbickou milenku?

Herec Brad Pitt (49) sice stále patří mezi nejkrásnější muže Hollywoodu, po boku minimálně stejně obdivované Angeliny se ale sebejistě rozhodně necítí. Momentálně má o čem přemýšlet.

Nedávno dostal Pitt záchvat zuřivosti, když viděl při castingu, jak se jeho milovaná Angelina Jolie (38) rozplývá nad snímky mužů, které vybírala do svého připravovaného filmu.

Řeč je o japonské rockové hvězdě Miyavi, jehož pravé jméno je Takamasa Ishihara. Právě tento muzikant má největší šanci, že ztvární bezcitného a sadistického vězeňského dozorce Mutsuhiroa Watanabea. Filmový počin s názvem Unbroken si vzala na mušku ostřílená herečka Angelina Jolie, která už začala natáčet u protinožců. Tentokrát se představí jako režisérka, proto má do výběru hereckého osazenstva co mluvit. Bredovi se však její nadšení z Miyavi, nikterak nelíbí.

O herečce je známo, že má za sebou množství sexuálních zkušeností a lehce se nechá strhnout do milostné aféry založené na fyzické přitažlivosti. A právě tento fakt moc dobře ví i Brad, kterému se z toho dělají vrásky na čele. Nakonec… Sám se s partnerkou seznámil během natáčení filmu Pán a paní Smithovi.

„Angelina byla jako zhypnotizovaná, když uviděla fotografii Miyaviho. On se totiž neuvěřitelně podobá bývalé lesbické milence Angeliny Jenny Shimizu,“ prozradil zdroj z okolí dvojice americkému plátku National Enquirer. Šestinásobná matka se do Shimizu podle vlastních slov zamilovala v první sekundě, co ji uviděla. Dvojice spolu žila od roku 1996, a sama Jenny potvrdila, že jejich románek trval mnoho let.

-juf-

[[nid:2153383]]
Sdílejte článek
Štítky milenka Brad Pitt dozorce lesbický Angelina Jolie

Přečtěte si také