TopStar

22. června 2015 18:00

Policie chytla Dartha Vadera při divoké silniční honičce. Podívejte, jak dnes vypadá!

Herec, který ztvárnil mladého Anakina Skywalkera, se definitivně přiklonil na temnou stranu Síly.

Jako desetiletý si Jake Lloyd zahrál mladého Anakina Skywalkera v první epizodě Star Wars s podtitulem Skrytá hrozba – toho Anakina, který se později stane obávaným Darth Vaderem. Po filmu se Jake stáhl do ústraní, aby si v soukromí užil zbytek dětství. Na jeho sklonku vystudoval psychologii a filmovou vědu a začal se zase ucházet o filmové role. Zpět do centra pozornosti se ale dostal až teď, a jistě za to není šťastný.

Šestadvacetiletý Jake totiž momentálně sedí za mřížemi v Jižní Karolíně. Skončil tam po automobilové honičce s policií, při níž si to svištěl po dálnici kolem 200 km/h. Nakonec nezvládl řízení, vyjel ze silnice, prorazil plot a skončil mezi stromy. Neměl u sebe doklady a navíc tvrdil, že je Jake Broadbent. Nakonec ale vyšlo najevo, o koho se skutečně jedná, a identitu potvrdil i hercům agent.

Jake si chtěl asi zavzpomínat na svou filmovou scénu s kluzáky, v níž coby Anakin prosviští vítězně cílem. Možná byl taky pod vlivem nějaké temné Síly – myšleno drog či alkoholu. Každopádně ukázal, že bere svou největší životní roli opravdu vážně a nechal v sobě promluvit Darth Vadera.

Tomu říkáme skutečné splynutí s charakterem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také