TopStar

11. ledna 2018 09:45

Pozor, módní policie! Který hvězdný pár podle vás může určovat světové trendy?

Rozhodli jsme se podívat na světové manželské a partnerské dvojice, které milují miliony fanoušků. Říká se, že právě tyto páry určují světové módní trendy. Je tomu skutečně tak? A co říkáte na jejich styl vy?

Kim Kardashian a Kanye West

Kim Kardashian má za sebou mnoho skandálních a kontroverzních outfitů, i přesto se stále drží na předních příčkách a její osobitý styl jí nikdo vytknout nemůže. Občas se Kim nějaký ten outfit vydaří a hvězda působí elegantně. Převažují ale chvíle, kdy jen lascivně předvádí své křivky v co nejúplejších a nejprůsvitnějších modelech. Její vyvolený Kanye West je střídmější, jeho outfity módní kritici příliš často nehodnotí. Jeden z nejslavnějších hvězdných párů si každý může vyložit po svém. Laciná? Spíše ano. Nevýrazná? To tahle rodinka rozhodně není.

Victoria a David Beckham

Victoria Beckham se nejednou zařadila na přední příčky všemožných módních ratingů jako nejlépe oblékaná hvězda showbyznysu. A ostatně pár určuje módní trendy nejen v Británii, ale i po celém světě. Kdykoli se hvězdná dvojice objeví na veřejnosti, vždy je fantasticky sladěná. David představuje pravého anglického gentlemana a jeho žena emancipovanou, ovšem stále křehkou krásku, která jednoho z nejslavnějších fotbalistů reprezentuje. Chválíme a udělujeme 5 hvězdiček!

Monika Koblížková a Leoš Mareš

Ne nadarmo se jednomu z nejznámějších českých párů přezdívá čeští Beckhamovi. Stejně jako předchozí dvojice i tato má neotřelý vkus a to obzvlášť díky módní redaktorce Monice Koblížkové. Ta vládne smyslem pro detail a Leoš po jejím boku jen září. Vždy perfektně sladěné outfity, Leošova nedbalá elegance a ultramódní trendy, které prezentuje Monika, k sobě ideálně pasují. Právě "módní jednota" je jednou ze záruk pevného vztahu. Alespoň v případě této dvojice to platí. A který z párů se líbí více vám, ten český, či anglická tradice v podobě pravých Beckhamových?


Přečtěte si také