TopStar

4. října 2013 14:28

PRIMA STYLE SPECIÁL: Nezapřeš slavného otce svého – Když geny promluví

Někdy nejsou genetické testy ani potřeba. Podoba řekne všechno. A tak je více než zřejmé, že Ronan Farrow není synem režiséra Woodyho Allena (který si to doteď myslel), ale slavného zpěváka Franka Sinatry.

Můj otec Frank Sinatra?

Všechno odstartovala poznámka herečky Mii Farrow v rozhovoru pro Vanity Fair. Mia řekla, že Ronanův otec je možná Frank Sinatra, za kterého byla v letech 1966–68 vdaná. Jenže Ronanovi je teprve pětadvacet a když se narodil, žila Mia v manželství s Woody Allenem. S bývalým manželem Sinatrou však udržovala (zdá se že více než přátelské) styky.

Stačí se podívat na fotku. Stejné oči, rty, lícní kosti... Ronan sice genetické testy pravděpodobně podstoupí, ale vlastně jsou skoro zbytečné. Nadějný mladý právník vystudoval Yale a pokračuje na Oxfordu, angažuje se v pomoci Africe a dostal s až do týmu americké ministryně zahraničních věcí Hillary Clinton.

Můj otec Arnold Schwarzenegger

Nejmladší z Arnoldových synů Joseph Baena se narodil jako následek románku s hospodyní. Když to prasklo, rozpadlo se Arnoldovo manželství s Marií Shriver. Josephova matka prodala příběh tisku. Svěřila se i s tím, že když nebyla Maria doma, směla se pohybovat po domě a zkoušet si její věci.

Můj otec Steven Tyler

Krásná herečka Liv Tyler až do svých devíti let netušila, že strýček Steven, který chodí občas k nim domů, je její vlastní otec. "Pak jsem se potkala se svou nevlastní sestrou a když jsem viděla, jak jsme si podobné, došlo mi to." Její matka Bebbe Buell chránila dceru před otcem, který byl závislý na drogách. Dnes spolu Liv a Steven skvěle vycházejí.

Můj otec Mick Jagger

Frontman skupiny Rolling Stones si pořídil levobočka Lucase s modelkou Lucianou Gimenez. Jakmile se to dozvěděla jeho manželka Jerry Hall, okamžitě ho vyhodila z domu.

Také domácí showbyznys zná podobný příklad. Moderátorovi Janu Krausovi se přihlásil už dospělý syn Marek. Genetické testy se konaly, ale jak Jan Kraus zmiňuje s úsměvem, díky podobě potřeba vůbec nebyly.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také