TopStar

22. srpna 2018 07:00

Proč se vlastě rozešli Kate a William? Miláčkové Británie prozradili, co je vedlo k rozchodu na začátku jejich vztahu

Bezesporu nejoblíbenější pár Velké Británie, vévodkyně Kate a princ William, neprožíval vždy jen láskyplné časy. Snad celý svět si pamatuje rozchod na začátku jejich vztahu. A co, nebo kdo za ním vlastně stál?

Psal se rok 2007, když celý svět obletěla zpráva, že se prvorozený syn princezny Diany a prince Charlese rozešel se svou láskou, sympatickou Kate Middleton.

Pár, který se seznámil v roce 2001 na Univerzitě St. Andrews. Vzplanula mezi nimi láska, jenž trvala pět let. Ale náhle nastal konec, a jelikož královský palác nevydal žádné prohlášení, proč a jestli vůbec k rozchodu došlu, začal celý svět spekulovat nad tím, co stálo za rozpadem sympatického páru.

I přesto, že se dal William s Kate po čase znovu dohromady a jejich láska kvete každým dnem, k „mladickému rozchodu“ se nikdy nevyjádřili.

Změna přišla až nyní. „Byli jsme oba velmi mladí. Hledali jsme cestu, jak najít sami sebe, dospívali jsme,“ řek princ na otázku, co bylo příčinou rozchodu. A Kate s ním nemohla než souhlasit. „Rozchod pro mě nebyl snadný, ale paradoxně mě nakonec vnitřně velmi posílil,“ dodala Kate. Oba se shodli na tom, že možná i díky této pauze, mají nyní tak pevné manželství, ve kterém vychovávají tři děti.

Princi William své ženě složil na konci rozhovoru pro britský tisk poklonu, když řekl, že již „od první chvíle, kdy jsme ji spatřil, jsem věděl, že je na ní něco výjimečného,“. A něco na tom určitě bude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také