TopStar

9. listopadu 2013 15:18

Regina je z Vily. Má to své následky!

Poslední nejkontroverznější soutěžící z Vily je pryč. Regina po prohraném Duelu uháněla ze studia, ani se nerozloučila. Její absence je teď ve Vile pořádně znát.

1. Eva se sblížila s Honzou

Padlo několik slibů a sázek, co VyVolení pro Evu udělají, pokud se vrátí z Duelu ona a ne nenáviděná Regina. Eva vyhrála, takže si užila od Honzy i erotickou masáž a jiskří to mezi nimi zjevně víc a víc

2. Vladko léčí nervy

Přestože si oba soutěžící z první řady VyVolených padli občas do noty, v poslední době mezi nimi převládaly hádky. Vladko zkušeně odhadl, že situace vyeskaluje tak po čtrnácti dnech Reginina pobytu ve Vile a trefil se přesně. Teď má Vladko šanci trochu se vzpamatovat - sílu potřebuje, například Honza útočí čím dál víc.

Podívejte se na VIDEO jak Vladkovi z Reginy cákaly nervy!

3. Eva na koni

Každý, kdo se vrátil z Duelu to opakuje: Duel nabíjí. Eva si věří stále víc. Zbavila se Pepy, který se do ní ustavičně navážel kvůli minulosti a pryč je i Nikol, se kterou soupeřila o pozornost mužů. To se týkalo i Reginy, která byla navíc chytrá. Lucku Eva nebere vážně a s Romanou se sice hádá, ve skutečnosti však navázaly kamarádské vztahy.

Z Evy je náhle hráčka, která si v boji o pět miliónů hodně věří!

Tip Prima-Style.cz: Vyvolení dnes budou vařit se Zdeňkem Pohlreichem prostřednictvím telemostu v rámci nové show: Česko vaří s Pohlreichem živě. Sledujte na Primě od 20:15!

Co k tomu říká v exklusivním rozhovoru Zdeněk Pohlreich?

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také