TopStar

26. prosince 2013 22:49

Jana Fikotová

Řekli si ANO v roce 2013 – Které svatby byly NEJ?

Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu říct své lásce sladké „ANO“.

Nejen v Čechách, ale i v zahraničí se rozhodlo hned několik slavných osobností vejít do svazku manželského a my vám přinášíme ty nejskromnější, nejhonosnější, nejtajnější či nejokázalejší.

TIP Prima-STYLE.cz: Svatební speciál plný exklusivních obrázků dnes večer ve VIP Zprávách od 19:50 na Primě! (VIP Zprávy samozřejmě chystají i další zajímavé materiály - tentokrát se zaměří i na nemanželské děti slavných.)

Skromná Keira Svatba herečky Keiry Knightley (28) se nesla v netradičním nehollywoodském stylu. Křehká kráska si zvolila šaty, které ji již delší dobu visely ve skříni. Starorůžové Chanelky s korzetem a krátkou šifonovou sukní doplnila sakem do pasu a čelenkou ve vlasech. Jejím vyvoleným se stal zpěvák James Righton (29), který si herečku k oltáři odvedl 4. května.

Bíločerná labuť AvrilDo svazku manželského vstoupila letos i zpěvačka Avril Lavigne (29). Svůj temperament neztratila ani před obřadem, když si těsně před cestou k oltáři vyměnila své bílé šaty za černou róbu. Šlo o model Monique Lhuillier, který doplnila i černou kyticí. Za manžela si 1. července vzala frontmana kapely Nickelback Chada Kroegera (39).

Honosná Kerndlová Zpěvačka Tereza Kerndlová (27) se rozhodla vzít si svého snoubence Reného Mayera (42) na druhém konci planety. V jedné ze svatebních kaplí v Las Vegas 8. srpna v půl jedenácté večer lasvegasského času, v Čechách bylo tedy díky devítihodinovému časovému posunu už 9. srpna půl sedmé ráno, se stala vdanou paní. Rodiny obou novomanželů veselku sledovaly webkamerou přes internet. 24. srpna si pak svatbu zopakovali na rodinném ranči u Brna. Na party bylo přes 150 pozvaných hostů a mezi nimi i samotný prezident Miloš Zeman s rodinou.

Tajemná Veronika Oblíbená herečka Veronika Freimanová (58) si začátkem září vzala svého dlouholetého partnera, architektka Vladimíra Boučka. Svatba se konala v jihočeském Písku. Prvním manželem herečky byl do roku 2008 kameraman, režisér a držitel čtyř Českých lvů Jaroslav Brabec (59), s nímž má dvě dospělé dcery - Terezu a Markétu. Toho však před lety okouzlila Olga Menzelá, stále oficiální manželka režiséra Jiřího Menzela, a zplodil s ní dceru. To také znamenalo konec jeho manželství s Veronikou.

Skandální Iveta Tak dlouho mluvčí Ivety Bartošové Josef Rychtář mlžil o datu svatby, až to nakonec neututlal. Před zraky novinářů 24. září si Iveta a Josef řekli své „ANO“. Svatba se konala na radnici na Husově náměstí v Uhřiněvsi. Iveta jen zářila štěstím. Přestože jí je téměř 50 let a vdávala se podruhé, byla v krásných bílých šatech. I tentokrát to kolem Ivety vřelo a díky synovi Rychtáře, který se tu popral, byl další skandál na světě.

Indián Tomáš Ačkoliv o svatbě s přítelkyní Tamarou (24) své fanoušky ubezpečoval zpěvák Tomáš Klus (27) už začátkem září, tehdy jeho indiánský kousek ještě nebyl platný. V apačských čelenkách si sice řekli »ano«, ale oddávající nebyl pravý. Matku své dcery Josefíny (6 měsíců) si nakonec koncem září vzal pouze v přítomnosti svědků a psů. A na hlavu si opět nasadil indiánskou čelenku.

Tanečník Matěj Zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert (35) 1. října podruhé vstoupil do svazku manželského. Jeho vyvolenou se stala přítelkyně Tereza Bulíčková, kterou o ruku požádal na letošním karlovarském filmovém festivalu.

Čarodějka Rose Do bílých šatů se oblékla i seriálová čarodějnice, Rose McGowan (40). Šaty, které si oblékla jsou z části i jejím výtvorem. Objemnou sukni, kterou si navrhla sama, doplnila korzetem od Minique Lhuilier. Svého snoubence Daveyho Detailoma si tajně vzala 12. října po roční známosti. O tom, že se stala vdanou paní, informovala až na sociální síti.

Romantická KellyVelkého dne se dočkala i zpěvačka Kelly Clarkson (31), která si změnila jméno na Blackstock. „ANO“ řekla svému manažerovi Brandonovi Blackstockovi 20. října, a to v dlouhých, bílých, romantických šatech, které doplnila čelenou a kyticí z lučního kvítí.

Vdané paní a ženatí pánové jsou i …… herečka Halle Berry, Jennifer Love Hewitt, Zoe Saldana či Kristen Bell. V českých luzích a hájích v roce 2013 se novomanželkou stala i modelka Agáta Hanychová, Vlaďka Erbová či herečka Zlata Adamovská. Do třetice všeho dobrého či zlého se oženil i herec a producent Jiří Pomeje.

-juf-

[[nid:2154575]]

Přečtěte si také