TopStar

28. června 2015 15:14

Barbora Koukalová

Řekněte sbohem a zamáčkněte slzy: Exkluzivní fotky z posledního dílu Top Gearu, kluci se loučí

Dnes večer stanice BBC 2 odvysílá v premiéře poslední díl Top Gearu, tedy toho, který máme rádi, protože jsou v něm Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond. Po nich přijdou noví moderátoři. Zde jdou ukázky toho, jak se budou kluci s námi loučit.

Stanice BBC 2 vysílá premiérové díly Top Gearu vždy v neděli večer a dnes končí nejen pro Brity, ale i pro fanoušky po celém světě jedna velká televizní éra.

V osm hodin tamního času se totiž bude vysílat úplně poslední díl nejsledovanější autoshow, kde šlo o auta až ve druhé řadě. Tím prvním byl totiž vždycky humor a bláznivé přátelství mezi moderátory Clarksonem, Mayem a Hammondem.

Poslední díl bude nejen speciální, ale i smutný, moderátoři se sice loučí se svými televizními fanoušky a se značkou Top Gear, po nich převezme místo moderátor Chris Evans, modelka Jodie Kidd a třetí do party, jehož jméno ještě nebylo zveřejněno.

Diváci se dočkají souboje mezi Fiatem 124 Spyder, Peugeotem 304 a MGB GT, s nimiž se trojice kluků musí zařadit do automobilové přehlídky, kde zase, přesně v duchu Top Gearu, proběhne všechno nejhůře, jak to jde.

Za velmi omezený rozpočet budou muset nakoupit ojetá SUV Opel Fronteru, Jeep Cherokee a Mitsubishi Shogun Pinin, s nimiž absolvují řadu testů, a objeví se i další Stigův bratranec.

Na řadu přijde také řádění s karavanem, které jsou v pořadu neustále hanobeny a zapalovány, nebude samozřejmě chybět ani výstup ze studia v Dunsfoldu, kde by ale měl chybět Jeremy Clarkson.

Ten byl totiž vyhozen z BBC ještě předtím, než štáb pořadu odjel na dunfsoldské letiště natáčet studiové dotáčky v letištních hangárech, proto by tam měli být Richard Hammond a James May osamocení.

Top Gear, jak ho známe, dneškem končí.

Barbora Koukalová


Přečtěte si také