TopStar

23. dubna 2018 11:16

Sex symbol současnosti Tom Hardy: V nové roli je prý ohavný

V současnosti jeden z nejoblíbenějších herců světa Tom Hardy (40) přijal roli, do které by ho nikdo netipoval. Obvykle tajemný a zarostlý bojovník za spravedlnost se pro tentokrát nechal pořádně zošklivit. Ztvární totiž Al Caponeho, a proto musel shodit nejen vous, ale i vlasy. No, dámy, co na něj říkáte?

V letošním roce si užijí Hardyho v kinech především fanoušci marvelovských komiksů. Na podzim se mohou těšit na snímek ‚‚Venom“, ve kterém se představí lamač nejednoho ženského srdce ještě stále zarostlý. Už v příštím roce ale vyjde premiéra dlouho očekávaného snímku ‚‚Fonzo‘‘, kde bude Hardy jako proslulý zločinec Al Capone na sklonku svého života. Vlasy sice mít bude, o to se postará jeho prořídlá paruka, ale kvůli tomu, aby dobře seděla, tak musel herec shodit vlasy vlastní. Fanynky jsou v šoku, ale tvrdí, že Tom je stále sexy a vlasy za chvíli dorostou.

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti s drogovou závislostí. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. ‚‚Dunkerk“, ‚‚Temný rytíř povstal“ nebo dokonce seriál ‚‚Peaky Blinders“ - to jsou filmy, které se řadí do nekonečného seznamu Hardyho počinů. A aby toho nebylo málo, dokonce to vypadá, že Hardy převezme žezlo od Daniela Craiga a usedne na trůn jako nový James Bond.

Sdílejte článek
Štítky James Bond Daniel Craig holení Al Capone Tom Hardy sex symbol Venom

Přečtěte si také