TopStar

12. března 2015 11:39

Petr Cífka

Skončí Jeremy Clarkson v Top Gearu? Může ho nahradit tenhle komik!

Co gurmán? Rovnou gourmet!

Ze suspendování moderátora Jeremyho Clarksona a stažení jeho pořadu Top Gear z vysílání BBC je na ostrovech velká kauza. Tak jako na každou takovouto zásadní událost, i na tuhle promptně zareagovaly sázkové kanceláře a vypsaly kurzy na to, kdo prostořekou hvězdu nahradí.

Jedním z favoritů byl zkušený rozhlasový moderátor Chris Evans, s velmi pravděpodobným kurzem 2:1. Evans se však potenciální kandidatury už s předstihem vzdal, když na Twitteru kategoricky odmítl, že by mohl po Clarksonovi žezlo, pardon, volant převzít.

Kurz 10:1 se vztahoval k přidrzlému Piersu Morganovi, ten se naopak o Clarksonovu pozici ucházet klidně bude.

Pokud se ale situace nezklidní, zdá se jako nejvíce pravděpodobné angažování prostřelého britského komika Steva Coogana. Ten rozhodně není našinci tak povědomý jako Clarkson - diváci by Coogana mohli znát zejména z filmů, z nichž ale většina byly buď kasovní propadáky (Cesta kolem světa za 80 dní), nebo v nich měl štěky (Benga v záloze), nebo šlo o artovky a nenápadné festivalové komedie (Nonstop párty, Philomena).

Pořád se ale zdá pravděpodobnější, že zvítězí zdravý rozum... a peníze... a Clarkson se znovu vrátí před kameru. Těžko si totiž představit, že by BBC dobrovolně ohrozila jednu ze svých exkluzivních značek.

Steve Coogan

Sdílejte článek

Přečtěte si také