TopStar

1. dubna 2015 00:01

Tereza Javorová

ŠOK! Justin Bieber randí s o 31 let starší Demi Moore! (Apríl)

Všechny fanynky Justina Biebera hluboce zasáhla zpráva, že jejich miláček začal chodit se starou "rachejtlí" Demi Moore. Ta má sice zálibu v mladších mužích, ale věkový rozdíl jednatřicet let, který je dělí s Justinem, je přece jen už trochu moc! Jak se nejdivnější pár showbyznysu dal dohromady?

Demi Moore (52) byla osm let vdaná za o patnáct let mladšího Ashtona Kutchera (37). Z nevydařeného manželství se ale evidentně nepoučila a dál si brousí zuby na mladší muže. Do spárů jí tak padl teprve jednadvacetiletý Justin Bieber, který by klidně mohl být její syn!

"Prostě se to stalo. Srdci neporučíš a s Justinem máme hodně společného," krátce okomentovala šokující zprávu herečka. Více se ke skandálnímu vztahu odmítla vyjadřovat.

Podle dostupných zdrojů se zpěvák s herečkou dali dohromady na privátní party. Celou dobu flirtovali a nakonec i společně odjeli domů. Tam nejspíš Demi Justinovi předvedla, v čem je opravdu dobrá.

"Může to být dobrý marketingový tah, ale pravděpodobnější vysvětlení je, že divoký a problémový Justin se rozhodl zklidnit a na čas se usadit. Demi mu velice ráda poskytne útočiště, ale otázkou je, jak dlouho jim to vydrží," vyjádřil se jeden ze zpěvákových přátel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také