TopStar

3. června 2015 17:42

Barbora Koukalová

Takhle vypadá inspirativní zadek matky dvou dětí: Verešová zase dokazuje, že na ni mladší nestačí

Už je dávno v modelkovském důchodu, tedy aspoň na papíře, ale práce má pořád víc než dost, protože většina mladších, co se postavy týče, prostě na čtyřiatřicetiletou matku dvou dětí nestačí. A to ani když děti ještě samy nemají.

Andrea Verešová se už molu moc nevěnuje. Jednak cenu za přehlídku srážejí košťata, která jsou schopná ji odchodit i za proplacení benzínu a lahev sektu, a pak taky – řekněme si to upřímně – u nás moc přehlídky dělat neumíme a většinou je to fiasko bez mola kdesi v provinčním klubu.

Takže řádná modelka si vybere jen pár prestižních akcí za rok a kouká se otáčet jinde. Třeba na focení.

Matka dvou dětí a slovenská bývalá Miss to ví taky, proto je papírově už v profesním důchodu, ale plavkovou fashion story odmítne málokdy.

Není divu, jelikož postavu má opravdu inspirativní, hlavně co se týče pohledu zezadu. Na Facebooku ukázala všem svůj hodně luxusní zadek, že i Faltýnová musí trochu zahanbeně udělat rychle pár dřepů.

Jenže to není zadarmo. Andrea je docela asketická, co se týče stravy, a málokdy si dovolí úlet, taky cvičí víc, než by vám to z gauče bylo libo. Ale to je potřeba si v určitém věku vybrat – jestli trocha flákání a dobrého jídla, nebo pevné půlky bez celulitidy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také