TopStar

20. srpna 2014 15:25

Táňa Sáblíková

Tancování v dešti bude opět zábavnější! Celebrity vytvořily originální deštníky

V rámci charitativní akce přišly celebrity podpořit dobrou věc a namalovat vlastní deštník. Kreativitě se meze nekladly, a tak vznikaly opravdu originální kousky!

Karel Voříšek, Štěpánka Duchková s dvojčaty, Renata Drössler, Eva Čížkovská nebo Jan Přeučil s Evou Hruškovou, ti všichni dorazili, aby vytvořili své vlastní paraplíčko. A v některých případech i více kusů. Nadace Divoké husy je totiž bude dražit a výdělek půjde na dobrou věc.

Štěpánka Duchková přivedla na akci své dva syny, kteří se na malování moc těšili a přišli rovnou i s představou, jak by měli deštníky vypadat. „Já jsem tu jen ta, co pomáhá. Co se na deštníky bude kreslit, to je v režii kluků,“ prozradila Štěpánka Duchková, která s pomocí synů vyrobila rovnou tři kousky. Využila přitom všech technik, které byly k dispozici – obtisky, malování štětcem i vybarvování podle předem daných šablon.

Šansoniérka Renata Drössler naopak svůj deštník pojala originálně a každý jen zvědavě čekal, jaký bude nakonec výsledek. Renata totiž kreslila duhu. Původně do ní chtěla nakreslit princeznu, nakonec ale na deštník obtiskla svoje ruce a připravená razítka. "Nejsem žádná velká malířka, umím prasátka, vláček... občas mě políbí múza, ale nevím, jestli ta správná. Raději zůstanu u toho zpívání," smála se Renata. A tak se budoucí majitel bude moci chlubit tím, že má deštník s otisky sympatické šansoniérky.

Na akci dorazil i Karel Voříšek, který svůj deštník ozdobil netopýry a srdíčkem. Netopýra ještě udělal pomocí šablony, srdce ale už vzal podle sebe. „Vidíte, že to jde i bez šablony,“ ohodnotil svůj výrobek moderátor Zpráv FTV Prima.

A jak aukce dopadne? To se dozvíme až na podzim, kdy se další akce, při které deštníky získají nové majitele, koná.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také