TopStar

16. listopadu 2013 00:30

Jana Fikotová

Tohle je dvojnásobná matka? Sexy modelka válcuje konkurenci

Ani po třicítce a dvou porodech nemá topmodelka Gisele Bündchen (33) ve svém věku konkurenci. S výstavním tělem má do důchodu ještě hodně daleko.

Krásná Gisele Bündchen ráda své fanoušky informuje na sociální síti o svém soukromí i pracovních úspěších. Nedávno uveřejnila pár fotografií, kde dokazuje, že i po dvou dětech má neskutečně dokonalou postavu. Potvrdila to i v aktuálním francouzském magazínu Vogue, kde svým o polovinu mladším a bezdětným konkurentkám doslova vypálila rybník.

U Gisele neplatí, že věk je pro modelky velkým nebezpečím, dokonce si již několik let drží prvenství v žebříčku nejlépe vydělávajících modelek světa.

Na jejich snímcích je vždy vidět dokonale ploché bříško, jemně vyrýsované svalstvo na celém těle a pevná prsa i zadeček. Svou postavu však topmodelka nemá zadarmo. I když v jejím případě zasáhla i genetika, roky žije zdravým žitním stylem a dopřává si požitek z milované jógy a pilates. „Jak říkám svým pěti sestrám, které na vlastním vzhledu příliš nepracují, cokoliv vložíte, se vám mnohonásobně vrátí. Nebojím se tvrdě makat na čemkoli. Jednoduše chci být nejlepší. A dělám pro to maximum,“ prozradila již několikrát Gisele.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také