TopStar

20. ledna 2018 00:23

Tohle nikdo nečekal! Hollywoodské krásky, které muži nenávidí

Někteří je milují, ale valná většina mužů je nenávidí.Jak se zdá, ne každému přijde oficiálně uznaná kráska skutečně krásná. Které ženy z hollywoodských pláten přijdou mužům po celém světě neatraktivní a asexuální?

Uma Thurman

Začátkem nového tisíciletí byla herečka Uma Thurman zvolena jednou z nejatraktivnějších žen planety. Dnes je tomu ale jinak. Hvězda z ‚‚Pulp Fiction“ a profesionální zabiják ve filmu ‚‚Kill Bill“ se přestala přehnaně zkrášlovat, kosmetiku téměř nepoužívá a začala klást důraz na přirozenou krásu. A právě díky tomuto přišla o více jak 50% svého pánského fanouškovského zázemí.

Kristen Stewart

Na vzestupu své kariéry byla Kristen milou a okouzlující dívkou. Od té doby, co se herečka ostříhala na extrémně krátko a ke všemu se obarvila na blond, většina mužů se od ní odvrátila. Podle mužské poloviny naší společnosti udělal nový look z atraktivní milé dívenky škaredou a chladnou ženu v letech.

Julia Roberts

Pretty woman dnes už rozhodně neplatí. V roce 2017 sice Julia Roberts byla už popáté zvolena nejkrásnější ženou roku. Mezi fanoušky tomu tak ale není a kdysi oslňující úsměv hvězdy filmových pláten lidi už jen irituje. Podle mnoha fanoušků a především mužů vypadá herečka kvůli obrovské puse jako žába.

Gwyneth Paltrow

Herečka Gwneth Paltrow je první adeptkou na zdravý životní styl v Hollywoodu a vzor pro mnohé dívky. Muži ale považují Gwyneth za zvláštní, starou a zcela neatraktivní.

Anne Hathaway

Otevřený a upřímný úsměv, aristokratické rysy, porcelánová pleť. Právě tak definují dívky a ženy celého světa někdejší princeznu z filmu ‚‚Deník princezny“ Anne Hathaway. Muži ale nesouhlasí. Podle silnější poloviny světa má herečka příliš drsné rysy, uši jí trčí a obrovskou pusu.

Sarah Jessica Parker

Pro miliony dívek je právě seriálová Carrie Bradshaw prototypem ideální ženy a etalonem krásy. Většina mužů ale považuje Sarah Jessicu Parker za zcela nepřitažlivou, kritizují její dlouhý nos, divnou dolní čelist a prý jim připomíná Babu Jagu.

Renée Zellweger

Oscarová herečka, hvězdná Bridget Jones vždy vybočovala z řady typických hollywoodských hereček. Zatímco všechny ženy si v Renée Zellweger našly spřízněnou duši, většina mužů nikdy nepochopila, co jsme si v ní našly.


Přečtěte si také