TopStar

8. srpna 2014 00:00

Ivana Nádvorníková

Top 10 hlášek, které řekly hvězdy k podzimním novinkám Primy

Podzim bude nabitý! Tedy úžasnými novými pořady, seriály a novými postavami v těch už oblíbených. Budeme se bavit, bát, smát a divit. Co o novinkách řekli jejich hlavní hvězdy? A které hlášky z Vinařů se stanou lidovými legendami?

1. „Vysílání z terénu jsme si vyzkoušeli loni při povodních, kdy jsme jednu relaci divákům nabídli ze střechy Národního divadla a druhou z Ústí nad Labem, moderátoři vysílali přímo z místa povodní a setkali se s lidmi, kteří potřebovali pomoc."(Šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová o tom, proč vzniklo MOBILNÍ ZPRAVODAJSKÉ STUDIO)

Generální ředitel FTV Prima Marek Singer, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová a Karel Voříšek, Foto: Jiří Janoušek

Moderátoři Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel si vyzkoušeli studio, Foto: Jiří Janoušek

2. „Nervozita, když jedete naostro. Čtečka, kde jsem myšlenkově a očima o tři slova napřed a musím si to hlídat, a také rytmus věty.“ (Moderátor Roman Šebrle o tom, co ho nejvíc při vysílání TELEVIZNÍHO ZPRAVODAJSTVÍ překvapilo)

3. „Co si nepamatuju, to sa nestalo!“„Je šest druhů vína. Bílé, červené, chutná, nechutná, zadarmo a za peníze.“„Je šest druhů vína. Dá sa, nedá sa, dá sa Pražákům, dá sa svařit, nedá sa svařit, tak sa dá vypálit a pak sa dá Pražákům.“„Víno sa nechlastá, víno sa degustuje. A že sa někdy zdegustujem...“(Zatím nejoblíbenější hlášky štábu a herců z nového komediálního seriálu VINAŘI)

4. „Viktora Broma odhaduju na vlastníka nějaké silné motorky. Líbilo by se mi, kdyby mi autoři napsali nějaké obrazy, v nichž se na ní projíždím. Zatím mi napsali například obrazy, v nichž dostanu nakládačku."(Tomáš Měcháček, který bude hrát v seriálu SVATBY V BENÁTKÁCH charizmatického zubaře, na kterého se hodí rčení "Kamarád taky rád")

5. „Je to silná žena a velká osobnost, teď se ale bude muset učit žít v páru."(Herečka Jana Janěková coby druhá manželka Rudolfa Bernáta o deváté řadě oblíbeného seriálu CESTY DOMŮ)

6. „Kromě nohou, rukou, zubů apod. totiž nemají muži a ženy společného vůbec nic! :-)“(Dalibor Gondík o nové soutěži MUŽI PROTI ŽENÁM)

7. "Stará parta nerezaví!"(Bob Klepl o novém pořadu KDO JE KDO)

8. "Zapomeňte na patlaly, šarlatány a zoufalce a udělejte si konečně ze své kuchyně místo plné radosti a zábavy."(Zdeněk Pohlreich o nové cooking show TEĎ VAŘÍ ŠÉF!)

9. No a ano, už se mi to stalo, bylo to velice trapné, to jsem šla na casting, bylo to úplně v mých he- reckých začátcích, vykračovala jsem si na podpatcích a svalila jsem se před tou castingovou komisí..."(Andrea Kerestešová, která společně s Martinem Dejdarem bude moderovat PŘEKVÁPKO, zábavnou show plnou kanadských žertíků, které budou prováděné na známých osobnostech)

10. „No tak nejvtipnější byla určitě scénka s pánem s kárkou plnou železa, která se stala při natáčení reportáže s Jaromírem Jágram a okamžitě po odvysílání se stala obrovským hitem na internetu.“(Iva Kubelková o své legendární reportáži Top Star magazínu, kde přímo při natáčení rozhovoru s Jaromírem Jágrem přistihli zloděje, jak známému hokejistovi rozkrádá jeho stadion)

+ jedna informace navíc!

Richard Genzer s Michalem Suchánkem chystají novou talkshow TGM!

S klasickým modelem takovéhoto zábavného pořadu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richar- dem pozvou dva, někdy tři hosty. Těmi budou osobnosti známé nebo něčím výjimečné. Režisérem bude Ondřej Sokol, takže se fakt máme na co těšit!

Ještě máte chuť si něco přečíst? Pokračování zde:


Přečtěte si také