TopStar

15. listopadu 2015 20:51

Michal Chalupa

TOP STAR magazín: Kapela Katapult slaví výročí, Dan Nekonečný rozpálil naši reportérku a Simona Krainová se pochlubila vším, čím šlo!

A je tu další várka informací ze světa slavných, kterými vás provede naše sličná moderátorka Eva Perkausová. Už nyní vám prozradíme, na co se můžete těšit...

Hned v první reportáži se můžete těšit na akrobatickou dvojici Deamen. Vítězové první řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vám prozradí, jak si dnes žijí a co jim přineslo vítězství v soutěži.

Natálka, dcera Stanislava Grosse, je velmi talentovaná tanečnice, která by si to přála dotáhnout hodně daleko. V reportáži se dozvíte, jakou má dívenka motivaci k tanci a na koho při něm vždycky myslí.

Ananasy, tanečnice, oheň, zlatá, žlutá, třpytky, tygři – už víte, komu Kateřina Kristelová prohrabala šatník?

Simona Krainová nás pozvala do svého luxusně zrekonstruovaného pražského bytu. Ovšem to není zdaleka to nejlepší, co uvidíte. Hlavními hvězdami jsou totiž synové Max a Bruno.

Dál se můžete těšit na pravidelnou rubriku Dog Star, s kapelou Katapult oslavíme 40 let od jejich prvního vystoupení. Vzácným hostem je zpěvačka se silným hlasem Tonya Graves a s modelkou Vlaďkou Erbovou navštívíme porodnici.

To vše a ještě víc uvidíte ve 21.35 v TOP STAR magazínu z 16. 11. a později na Prima Play.


Přečtěte si také