TopStar

6. dubna 2014 14:40

Týdenní drbárna ze světa slavných: Bieber se líbal s kámošem, vzbudil se Schumacher a TýTý byly Prima

Pozitivní týden. Jinak se to ani napsat nedá. Probouzí se nám Schumacher a na recepci Primy přibudou zrcátka TýTý.

1. Kauza Schumi

Když píšu, že se Schumacher probouzí "nám", tak to není žádná nadsázka. Sledujeme jeho boj od samého začátku. Jen se nemusel "probouzet" zrovna ve chvíli, kdy byla polovina redakce na obědě:-) Pak to bylo trochu o žaludeční vředy, abychom vám informaci zprostředkovali obratem. Manažerka Sabine Kehm si novinky o jeho zdravoním stavu načasovala na páteční poledne.

Zatímco jsi, Schumi, spal, děla se spousta věcí:

A taky spadlo letadlo, byli Oscaři (včetně pizzy), zavřeli Justina Biebera a zase ho pustili, Sophia Loren byla v Praze na Miss, Rychle a zběsile 7 se přece jen natáčí:-), rozvádí se Gwyneth Paltrow a do kokpitu F1 letos míří žena. To jen namátkou

2. Pusa pro kamaráda?

Jestli Justina Biebera vůbec něco štve, tak věčné spekulace, jestli náhodou není gay. Fotku, kterou pověsil na sociální síť, tedy necháváme bez komentáře. Možná je to prostě provokace. Nebo zdařilý photoshop... Justin musí dobře vědět, co se spustí, když takový snímeček pošle do světa.

Každopádně tohle byla "sladká" odměna od kamaráda za práci na novém albu ve studiu.

3. TýTý zrcátka se rozmnožují

To se to píšou články, když máte vítěze:-) Za FTV Prima si odnesli televizní zrcátka TýTý Karel Voříšek (osobnost televizního zpravodajství), Josef Klíma (osobnost televizní publicistiky) a jako objev roku Miroslav Sýkora.

P.S.: Zrcátka zdobí vrátnici FTV Prima, procházíme kolem nich do práce každý den. Teď se brzy rozmnoží. Jen co dorazí jejich "domácí verze" do rukou našich oceněných kolegů z Primy. Mimochodem... přečtěte si, kdo jediný propašoval trofej i na raut a co všechno se dělo v zákulisí.

4. Největší diskuse na Facebooku Prima-Style.cz se točily kolem:

- otázky, jestli si mají nebo nemají chlapi holit nohy

- a jestli je nebo není rozumné, když miminko a bojový pes spí spolu.

Výrok týdne: Moderátor Karel Voříšek několikrát statečně zadeklamoval: "Prima jede!" v přímém přenosu konkurenční televize. To se cení!

5. Zaujal vás tenhle příběh. I když z něj hodně mrazí hlavně chlapy!

Foto týdne:

Autor: Jana Divizna Divišová


Přečtěte si také