TopStar

13. dubna 2014 08:53

Týdenní drbárna ze světa slavných: Další královské miminko, ztracená Iveta Bartošová a nový muzikál

"Ztratila" se Iveta Bartošová a zase se "našla" – zdánlivě bouře ve sklenici vody, ale upozorňuje na velmi závažné věci v životě zpěvačky. Nové missky se zabydlely ve sponzorských bytech (jasně, že jsme tam byli, mrkněte níž) a Kate dost pravděpodobně čeká další dítě. Týden byl rušný.

1. Kauza Iveta

Tak napřed Iveta, abychom to měli za sebou. Psát o Ivetě totiž není žádná lábuž. Vynechat ji úplně nemůžete (to by byla profesní sebevražda, její příběh branží hýbe), zároveň je zřejmé, že píšete o bytosti nešťastné. A ještě ke všemu jde o příběh totálně nepřehledný, ve kterém se stěží orientují i jeho aktéři. "Zakopal jsem ji na zahradě," žertoval v obličeji popelavý Josef Rychtář a je fakt, že prostě nedovedl říct, kde jeho žena skoro dva dny byla. "Ublížil jí," zalarmoval policii její podivínský ochránce Zdeněk Macura a poslal k Ivetě domů další várku policejních hlídek. "Jaká Iveta?" reagoval napřed zpěvaččin ex hrabě Domenico Martucci, ale pak nám poskytl exkluzivní informace:

Bohužel si v redakci myslíme, že nejblíž pravdě je fotoeditorka Lucka, které z posledních snímků Ivety naskakovala automaticky husí kůže. Vyhublá bytost na nich je snad stoletá, v obličeji má podivné skvrny a oči úplně zoufalé.

A ještě vysvětlení: Záměrně nepíšeme o žádné Džambulce.

2. Marie Antoinetta v Hybernii

V Praze měl premiéru nový muzikál. O tom, že stojí za to, svědčí například nasazení jednoho z hlavních protagonistů, herce Dušana Vitázka (mimochodem Dušan má dvě prestižní divadelní ceny Thálie... A fantasticky vypadá!).

Na zkoušky jezdil několik týdnů z Brna vlakem – vstával ve čtyři ráno a odpoledne zase pěkně dráhou zpět, aby mohl hrát ve "svém" domácím Městském divadle Brno. Sympatický Dušan není zdaleka jedinou hvězdou, která v muzikálu hraje. Hlavní role připadla Monice Absolonové. A mimo jiné znamená tohle:-)

Vítej stáří:-) Na Monice Absolonové si smlsneš. Foto: profimedia.cz

3. Missky už bydlí

Jiná modelka se ovšem zabydluje za mřížemi:

A další umřela

4. Prozradil William tajemství?

Bylo to takhle: Princ William se během královské návštěvy na Novém Zélandu nakonil k ženě, které poslala vlastnoručně pletený pléd pro prince George a spiklenecky poznamenal, že brzy bude muset uplést další.

Nám se ovšem nejvíc ze všeho líbí okamžiky, kdy Catherine (ona nechce, aby se jí říkalo Kate) s Williamem ukážou, že to mezi nimi funguje. Na snímku, který vybíráme jako fotku týdne utěšuje Kate (pardon) manžela, když už ho podruhé porazila se svojí posádkou v závodě jachet.

FOTO týdne:

Výjimečný okamžik – úplně civilní emoce. Foto: profimedia.cz

Autor:

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová

Foto: Picter


Přečtěte si také