TopStar

30. dubna 2018 13:27

Jiří Kubeš

Utajené záběry z Primy, Hauptvogel kvůli zranění moderuje v bačkorách

Utajené záběry z Primy, Hauptvogel kvůli zranění moderuje v bačkorách

Když sedí za moderátorským pultem a je vidět od pasu nahoru, nebo když ve studio stojí a natáčí upoutávky, diváci nic nepoznají. Kamery ho totiž zabírají vždy tak, aby nebyly vidět jeho boty. Jenže moderátor Zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel teď ukázal, že kvůli svému poslednímu zranění pravé nohy, kdy v kuchyni šlápl vší silou na velký nůž, musí do studia v bačkoře.

„Naposledy jsem měl tuhle kombinaci na svatbě,“ směje se Tomáš. Kvůli nehodě na motorce v pražských Úvalech, kde ho v dubnu 2015 sestřelilo auto, totiž musel o půl roku později před oltář se svou Monikou také v pantofli a o berlích.

Moderoval takhle i nedělní Partii. „S předsedou Senátu a Sněmovny se dá seriózně mluvit i v bačkorách,“ směje se Tomáš s tím, že diváci samozřejmě na kameře nic nepoznali.

S osmicentimetrovou dírou v pravé noze skončil v pátek ráno v nemocnici. „Okolo půl osmé ráno jsem chtěl začít krájet cibuli na oběd. Vzal jsem si svůj oblíbený velký kuchařský nůž s asi čtyřiceticentimetrovou čepelí, jenže nůž mi z ruky vyklouzl. Aby mi nespadl na nohu, tak jsem ucukl a tím ztratil rovnováhu. Když se nůž odrazil od země, tak jsem nůž vší silou šlápnul,“ prozradil Tomáš.

Tak tohle už je fakt dost!!! Tohle už přeci nemůže být náhoda!!! 😳

Posted by Tomáš Hauptvogel on Friday, April 27, 2018

V lokální anestezii mu nohu zašili. „Mám teď šest stehů zespoda chodidla,“ říká moderator s tím, že poraněnou má opět pravou nohu, přesně tu, kterou doteď i tři roky po nehodě léčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také