TopStar

2. ledna 2018 09:50

V jakých plavkách je nevěsta prince Harryho nejvíce sexy?

Každodenní i společenské outfity šestatřicetileté Meghan Markle nejednou dokázaly, že tohle děvče má zkrátka styl, který se líbí mnohým ženám. A co víme o plážovém oblečení princovy nastávající? Jaké plavky zvolí kráska na romantické líbánky?

Krátce před oficiálním zveřejněním zasnoubení prince Harryho a Meghan Markle zachytili fotografové svými objektivy princovu vyvolenou před obchodem plážového oblečení Heidi Klein. Tam si herečka zašla při své návštěvě Londýna. Tuto britskou plážovou značku volí nejedna modelka a paparazziové se snaží odhadnout, jaké plavky tedy upřednostňuje právě Meghan.

V srpnu loňského roku trávila Meghan čas s přáteli v italském městečku Positano, kde ji novináři vyfotili v klobouku a bikinách. Další fotku zveřejnila na svém Instagramu sama dívka, kde předvedla svůj oblíbený model plavek bando. Co se barev týče, tak hvězda seriálu ‚‚Kravaťáci“ si vesměs vybírá černou nebo takové barevné vzory, které nikdo jen tak mít nebude. Budoucí princezna si ale nedovoluje příliš odhalené či nevhodné modely, to přenechává kolegyni Emily Ratajkowski. Při výšce 171 cm a váze 55 kg si Meghan může dovolit v podstatě jakékoli plavky a stále v nich vypadat dobře.

Jak Meghan moc dobře ví, kamera vždy přidává několik centimetrů i kil navíc, proto si zvykla dávat pozor na svou váhu. Pravidelně chodí cvičit se svým trenérem, běhat a navštěvuje jógu. Před stěhováním do Londýna chodila Meghan často na tréninky se svou maminkou – instruktorkou jógy Doriou Radlan. Zároveň si Meghan ale užívá i meditace o samotě při svíčkách či na pobřeží.

Meghan je příklad toho, jak se péče o svou krásu a zdraví může stát součástí životního stylu a pohlížení na svět. Herečka miluje vaření (spolu s Harrym trávila Markle mnoho času v kuchyni, a dokonce ji princ požádal o ruku, když společně pekli kuře). O některé recepty se dělila na svém blogu The Tig, dokud ho neukončila.

Den začíná princova milá sklenicí teplé vody s citronem a neodmítá ani snídani v podobě lehké kaše s ovocem. Herečka moc dobře ví, že její tělo potřebuje bílkoviny, a proto si k obědu dopřává luštěniny, ryby nebo maso. Přes den si Meghan vychutnává jablko či po domácku udělané smoothie a k večeři si dovolí celozrné těstoviny se zeleninovou nebo sýrovou omáčkou. V jednom z rozhovorů se dokonce nechala slyšet, že si každý den dělá puding ze semínek chia, miluje mrkev, hummus a mandlové mléko.

Sdílejte článek

Přečtěte si také