TopStar

23. srpna 2013 21:14

Ve Vile už se bydlí. Nastěhoval se tam i Vladko

Do poslední chvíle vítěz první řady VyVolených Vladko Dobrovodský nevěřil, že se to stane. A teď je ve vile a spolu s ním noví soupeři. "Mně připadá, že se zastavil čas," opakoval Vladko několikrát během páteční Supervolby, kdy porazil Emila Zajace i Petra Zvěřinu. Pět miliónů čeká na vítěze.

"Příběh začíná," prorokoval Vladko ve studiu poté, co se stejně jako Emil a Petr setkal ve vile s některými ze svých soupěřů z roku 2005. "Jsme jako na třídním srazu," vtipkoval dobře naložený Saša a holky (rozuměj: Kačka, těhotná Wendy, Věra i Hanka) průběžně pištěly nadšením nad každým novým setkáním.

"Jednu dobu jsem VyVolené svým způsobem nenáviděl," připustil Vladko a nejtěžší okamžik pro něj zjevně nastal ve chvíli, kdy k němu dávný rival Petr Zvěřina natáhl ruku ke stisku. Vladko zaváhal. "Nóóó..." protáhl. "Myslel jsem, že Ti ruku nikdy nepodám, ale podám."

Symbolicky se tak uzavřely staré křivdy, ve studiu přímo při volbě se pak Petr Vladkovi dokonce omluvil a Vladko uznal: "Je to strašný, tohle říkat, ale bez Petra by ten příběh nebyl takový, jaký byl.". Jenže ani Petrova upřímnost a Emilovo čistokrevné šoumenství nestačily na Vladku výjimečnost a diváci poslali svými hlasy do vily právě jeho. "Dost se toho bojím, jsou to úplně jiný lidi," řekl Vladko ještě předtím, než do vily vlezl. A Emila s Petrem by si býval vzal rovnou sebou. "Měli by tam být."

Názor Prima-Style.cz: Viděli jste medailonek, kterým Vladko uspěl? Schválně si ho pusťte na VIDEU a pochopíte všechno:

VILA má tedy nové obyvatele a VY je můžete po celou dobu reality-show sledovat prostřednictvím kamer (vždy si zdarma vyberete z několika možností) i nonstop on-line přenosu na www.iprima.cz/vyvoleni. Ten přenos smozřejmě už běží!

Tak... A teď už zbývá jen čekat, kdy si Vladko v dalším záchvatu upižlá svoje nádherné kučeravé vlasy, které mu mezitím narostly. Přestože tvrdí: "To už bych nikdy neudělal." A dodává: "Já jsem z podstaty klidný člověk." Vzhledem k tomu, že ve vile nemá svoje legendární křeslo na houpání, mohlo by dojít k výbuchu už záhy.

jad

Mohlo by vás zajímat: Kdo do vily zamířil a jaké byly první reakce

Thomas po vstupu do vily: Obdivoval teplou vodu ve vířivce a bazén.

Zdeňka po vstupu do vily: Stále opakovala "ty vole" a poznamenala, že dlouho neměla vanu (všichni víme, že posledních pár týdnů bydlela v autě). Skákala po postelích a juchala.

Láďa po vstupu do vily: Nevěřícně kroutil hlavou a tvrdil, že se diví, že se vůbec do vily dostal.

Lucie po vstupu do vily: Měla husí kůži. Řekla před vilou, že si dá tak týden na rozkoukání a pak začne lidi cvičit přesně tak, jak cvičí svoje psy.

Martin po vstupu do vily: Tiše se rozkoukával a měřil zpovzdálí Thomasovy svaly pohledem. Záhy se oba svalouši dali spolu do řeči.

Nikol po vstupu do vily: Hned se dala do seznamování se všemi.

Vladko po vstupu do vily: Řekl: "Čau děcka."

Nezapomeňte:

Jak to ve vile vypadá:

Sdílejte článek

Přečtěte si také