Youtubeři

16. března 2016 16:19

northstone

VIDEO: YouTuber Martin Rota - "Jsem idiot, co řve na kameru a nesnáší ostatní idioty!" Co říká o uprchlících?

Martin Rota patří mezi nejznámější české vlogery, o čemž svědčí i jeho zařazení do knihy Já, JůTuber věnované některým postavám domácí scény. I když ho v brzké době čeká nepříjemná operace, kdy přijde o část nohy, humor neztrácí a dokáže se zamyslet i nad vážnějšími tématy.

O lidech, kteří se proslavili na internetu a sledují ho desetitisíce i statisíce diváků, zavedl kdosi pojem „cewebrity“, což se Martinovi vůbec nelíbí, protože se za celebritu nepovažuje. „Já jsem prostě idiot, co řve na kameru. Ještě nejsem v tom stavu, abych si říkal celebrita. Ve svý podstatě bych skoro nikoho v Český republice nehodnotil jako celebritu, protože jsem asi až moc kosmopolitní,“ říká videobloger.

A jak hodnotí vztahy mezi youtubery v Česku? „Pomlouváme se mezi sebou, samozřejmě za zády. V tuhle chvíli se všema, kteří tady jsou, mám skvělý vztahy, ve chvíli, kdy jsou kolem mě. Ale teďka jsou docela dost daleko, takže jsou to všichni idioti a nesnáším je,“ řekl s nadsázkou na křestu zmiňované knihy.

A protože je Martin velký cestovatel řekl nám i svůj názor na tzv. uprchlickou krizi a muslimy v následujícím videu. Mnohem více se pak dozvíte v reportáži Kristýny Ullrichové. TOP STAR začíná za pět minut osm.

Sdílejte článek

Přečtěte si také