Kristýna Ullrichová si vzala na paškál Martina Rotu a bylo to divoké.
Autor: instagram Kristýna Ullrichová si vzala na paškál Martina Rotu a bylo to divoké.

VIDEO: YouTuber Martin Rota - "Jsem idiot, co řve na kameru a nesnáší ostatní idioty!" Co říká o uprchlících?

northstone. Publikováno: 16.03.2016
Martin Rota patří mezi nejznámější české vlogery, o čemž svědčí i jeho zařazení do knihy Já, JůTuber věnované některým postavám domácí scény. I když ho v brzké době čeká nepříjemná operace, kdy přijde o část nohy, humor neztrácí a dokáže se zamyslet i nad vážnějšími tématy.

reklama

O lidech, kteří se proslavili na internetu a sledují ho desetitisíce i statisíce diváků, zavedl kdosi pojem „cewebrity“, což se Martinovi vůbec nelíbí, protože se za celebritu nepovažuje. „Já jsem prostě idiot, co řve na kameru. Ještě nejsem v tom stavu, abych si říkal celebrita. Ve svý podstatě bych skoro nikoho v Český republice nehodnotil jako celebritu, protože jsem asi až moc kosmopolitní,“ říká videobloger.

Česká internetová hvězda má vážné problémy.

VIDEO: Šok! Slavný youtuber Martin Rota přijde o nohu!

A jak hodnotí vztahy mezi youtubery v Česku? „Pomlouváme se mezi sebou, samozřejmě za zády. V tuhle chvíli se všema, kteří tady jsou, mám skvělý vztahy, ve chvíli, kdy jsou kolem mě. Ale teďka jsou docela dost daleko, takže jsou to všichni idioti a nesnáším je,“ řekl s nadsázkou na křestu zmiňované knihy.

A protože je Martin velký cestovatel řekl nám i svůj názor na tzv. uprchlickou krizi a muslimy v následujícím videu. Mnohem více se pak dozvíte v reportáži Kristýny Ullrichové. TOP STAR začíná za pět minut osm.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Martin Rota

 

Martinu Rotovi přejí všichni hodně sil.

VIDEO: Youtubera Martina Rotu podporují kolegové! Co mu vzkazují Fatty, DeeThane a další?

Zoella musí mít ze svého majetku radost

VIDEO: Youtuberka šokovala, když odtajnila milionové výdělky! Za měsíc si přijde na...

reklama