TopStar

12. prosince 2013 20:00

Jana Fikotová

Víme první: Na party Sámera Issy pobodali známého boxera. Museli mu vzít slezinu

Včera večer jsme vás informovali o nepříjemné události na křtu diáře Sámera Issy (28). Pobodaným mužem je známý boxer Petr Horáček, který v nemocnici leží v umělém spánku. Museli mu vzít slezinu.

V pražském klubu CoCo se odehrávala od osmé hodiny večerní akce Sámera Issy. Křtil tu se svými přáteli diář pro rok 2014, jehož výtěžek šel na nadaci Help to Syria a slouží na pomoc dětem v Sýrii.

Během večera však došlo k potyčce se čtyřmi Albánci, kteří nejprve nebyli na akci vpuštěni ochrankou, posléze došlo k rvačce a na ochranku cizinci vytáhli zbraně. Potyčka bohužel skončila nakonec pobodáním skupinky českých mužů. Dva byli ošetřeni s lehčími zraněními, jeden s vážnými bodnými ranami do srdce, plic a sleziny, byl po pár minutách po incidentu odvezen do nemocnice.

Podle informací, které jsme získali od blízkého zdroje poškozených, byl muž s vážním zraněním český profesionální boxer a bývalý olympionik Petr Horáček. Ten nyní leží v umělém spánku a lékaři mu prý museli vzít slezinu.

Co se včera večer stalo, naleznete zde

Sám zpěvák Sámer Issa se nejprve nechtěl k celé události vyjadřovat a měl vypnutý telefon. Nakonec však přeci jen něco málo řekl. „Stalo se něco, co jsem vůbec neviděl a dozvěděl jsem se to z třetí strany,“ řekl nakonec Sámer, který popřel, že by cizince znal.

K celé události došlo těsně před desátou hodinou večerní. Policie na místo činnu přijela do pár minut, přesto se Albáncům podařilo uprchnout v černém luxusním Porsche Cayene. Policie po pachatelích intenzivně pátrá.

Provozní klubu, DJ Uwa byl z celé události velmi zděšen. „Vůbec jsem nechápal, co se děje. Tohle se v našem klubu ještě nikdy nestalo a doufám, že už taky nikdy nestane.“ O průběhu celé události, vás budeme i nadále informovat.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také