TopStar

21. července 2018 12:00

Ilona Blašková

Vnoučata hollywoodských ikon 20. století! Podobají se svým slavným prarodičům?

Kdo by si nevybavil slavné hollywoodské ikony 20. století - Grace Kelly, Audrey Hepburn nebo třeba Elvise Presleyho. Přestože už nejsou mezi námi, svůj talent předali dál. Podívejte se na vnoučata slavných ikon!

Rose Kennedy Schlossberg (30)

Rose je prvorozenou dcerou Caroline Kennedy, jediného přeživšího dítěte amerického prezidenta Johna F. Kennedyho a Jacqueline Kennedyové. V roce 2010 se stala absolventkou Harvardské univerzity. Během studií navštěvovala herecké kurzy a později si zahrála v komediálním seriálu End Times Girls Club. Ten pojednává o partě holek, které radí, jak přežít apokalypsu. Rose je, co se týče vzhledu, považována za věrnou kopii své babičky Jackie. Posuďte sami.

Charlotte Casiraghi (31)

Charlotte je dcerou monacké princezny Caroline, nejstarší dcery Grace Kelly a monackého knížete Rainiera. Její otec Stefan Casiraghi byl sportovec a obchodník. Když ale byly Charlotte čtyři roky, zahynul při lodním neštěstí. Vnučka kněžny Grace studovala na pařížské Sorboně. Věnovala se modelingu a jezdectví. Momentálně žije v Londýně a pracuje jako novinářka. S hercem a komikem Gadem Elmalehem má syna Raphaela. Jejím posledním partnerem ale je filmový producent, syn herečky Carole Bouquet Dimitri Rassam.

Quinn Tivey (32)

Quinn je synem Lizy Todd Burton a jedním ze čtrnácti vnoučat Elizabeth Taylor. Podobu s touto ikonou rozhodně nezapře. Před pár lety natočil několik filmů, avšak dnes se raději věnuje umění.

Riley Keough (29)

Riley je dcerou Lisy Marie Presley a jejím dědečkem nebyl nikdo jiný, než rock and rollový král Elvis a babičkou Priscilla Presley. Riley se živí jako modelka a herečka. V roce 2015 se provdala za kaskadéra Bena Smitha-Petersena.

Emma Ferrer (24)

Emma je dcerou Seana Hepburn-Ferrera a vnučkou britské herečky Audrey Hepburn a Mela Ferrera. Narodila se ve Švýcarsku a v italské Florencii studuje umění. Ve volném času si přivydělává jako modelka. Její babička je pro ni velkou inspirací a jako ona miluje nadčasový styl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také