TopStar

13. dubna 2018 12:00

Ilona Blašková

Vyhublé modelky už nejsou v kurzu. Teď letí obliny!

Počasí venku nám už napovídá, že se blíží léto. A tak se na něj teď trochu naladíme. Následující reportáž potěší především muže, kteří nejsou příznivci vyhublých krásek typu kost a kůže. V módě jsou teď pořádné křivky a zaoblené tvary. Dokazuje to aktuální video nejžádanější plus size modelky Ashley Graham.

Za svojí kyprou postavu se tahle devětadvacetiletá kráska nikdy nestyděla. A proč by také měla! Díky kilům navíc rozjela Američanka úspěšnou kariéru XXL modelky. Stala se první modelkou své kategorie, která nafotila titulní stranu pro prestižní magazín Sports Ilustrated. Ashley je prostě v plavkách zatraceně sexy!

Roztomilá blondýnka Hunter McGrady patří mezi nejpopulárnější modelky Ameriky. A při focení pro Sports Ilustrated zašla ještě dál než její kolegyně. Plavky totiž odhodila úplně a na nahé tělo si je nechala namalovat. Uznejte, že sebevědomí téhle boubelce rozhodně nechybí.

Třiadvacetiletá Australanka Kate Wasley je další zaoblenou modelkou, kterou si slavný časopis vybral pro nafocení plavkové kampaně pro rok 2018. Přitom ještě na střední škole nenáviděla své tělo a držela drastické diety, během kterých přijímala 800 kalorií denně. Kvůli své tloušťce se vyhýbala i kamarádům. Mít se ráda taková, jaká je, jí naučil až partner.

87 kilo, celulitida a špíčky. Tím se vyznačuje britská plus Size modelka Iskra Lawrence, která si své místo ve světě modelingu musela tvrdě vybojovat. A povedlo se jí to! Video, ve kterém jede v metru oblečená jen do spodního prádla a otevřeně mluví o tom, proč bychom se měli přestat hnát za dokonalostí, shlédly miliony lidí. Svými videi se snaží dodávat sebevědomí nejen dospělým ženám, ale hlavně dospívajícím dívkám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také