TopStar

8. února 2018 12:00

Známe herce, kteří ztvární filmového prince Harryho a Meghan Markle!

Co na ně říkáte? Nepříliš známá herecká dvojice Murray Fraser a Parisa Fitz-Henley představí ve filmu ‚‚Harry & Meghan: The Royal Love Story“ nejslavnější pár současnosti, prince Harryho a jeho vyvolenou Meghan Markle. A že se jim příliš nepodobají...

Představitel filmového prince Murray Fraser si zahrál v seriálech ‚‚The Loch“, ale i příznačně v seriálu ‚‚Viktorie“ o britské královně, která byla praprababičkou Harryho babičky Alžběty II. (91). Oproti tomu Parisa Fitz-Henley zazářila ve svých rolích seriálu ‚‚Midnight, Texas“ nebo ‚‚Jessica Jones“. Křeslo režiséra obsadil rodák z Bangladéše Menhaj Huda. ‚‚Jsem hrozně nadšený, že vám tento snímek o romantice v dnešní době předvedeme právě my,“ nechal se režisér slyšet na sociálních sítích.

Totožný snímek byl natočen o romantickém příběhu prince Williama a Kate Middleton. Filmový počin ‚‚William & Catherine: The Royal Romance“ se s pozitivním hodnocením příliš nesetkal. Příběh o lásce mezi příslušníkem královské rodiny a dívkou z lidu byl příliš kýčovitý a diváci si mimo jiné stěžovali na příliš slabé herecké výkony. Kdo ví, třeba tvůrci pro nyní překvapí. Když už ale nic jiného, tak se alespoň můžeme těšit na další klišoidní film plný sentimentu.

Je třeba zmínit, že svatba prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle bude pro některé zřejmě překvapivá. Meghan se svěřila, že by byla ráda, kdyby ji k oltáři odvedla její matka. Tou je Doria Raglang, cvičitelka jógy. S matkou si je dívka velmi blízká, chodí společně každé ráno sportovat i nakupovat věci potřebné ke svatbě. V rozhovoru po zásnubách princ označil Meghaninu matku za „úžasnou“ osobu, takže je možné, že se bude snažit jejímu přání vyhovět.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry královská svatba Meghan Markle

Přečtěte si také