Sex a vztahy

10. června 2016 16:55

Tereza Javorová

10 důvodů, proč randit s Čechem. Holky, dejte jim šanci!

Při sexu si ponožky sundávají a v sandálech je (téměř) všichni nosit už přestali. Holky, čtěte, proč byste měly přestat lítat za Taliánama a vážit si toho, co máte doma. Ono totiž né všechno to exotický je ve finále dobrý! Čeho si cenit na českých klucích?

1. Nikdy ti neřekne, že seš tlustá - český kluci mají rádi holky krev a mlíko. Máš velký prsa? Máš. A to jim stačí ke štěstí.

2. Pořádně se s nimi najíš - nejsou to žádní italský metrosexuálové, co by žili jen ze svého odrazu v zrcadle a jako Francouzi dokázali 3 hodiny jíst předkrm. Jejich filozofie je čím víc toho sníš, tím líp.

3. Chlastá první ligu - pivo je přeci palivo. A nikdy ti neřekne, že už máš dost. Radši ti objedná dalšího panáka.

4. Je to patriot - a to minimálně několikrát do roka. Když se hraje hokej, fotbal...je to skoro až dojemný.

5. Zasměješ se s ním - zná spoustu skvělých xenofobních vtipů, miluje černý humor, není mu nic svaté a pochopí i tvoje (zvrácené, dětinské, trapné, nevhodné...) vtipy. Prostě legranda!

6. Zdravě žárlí - když ti Franta v hospodě bude prohrabávat zadek, jednu mu vrazí. Ale nikdy tě nebude držtet pod zámkem nebo ve sklepě.

7. Není to žádný pánbíčkář - a nebude tě tahat v neděli do kostela, když máš ještě z pátečního mejdanu kocovinu jako hrom.

8. Je to chlap - co je potřeba, to opraví. Nebojí se tvrdé práce a makat rukama. Né jako nějací hipsteři v Berlíně, co nosí kostkovanou košili, ale v živodě neměli v ruce sekyru.

9. Je to srdcař - nepoužívá otřepaná zamilovaná klišé a nebude ti hrát serenády pod oknem jak ve venezuelské telenovele. Ale když přijde na to, dokáže ti projevit lásku, překvapit romantickým gestem nebo v nečekanou chvíli odhalit svou citlivou stránku pod drsňáckou slupkou.

10. Dokáže se o tebe postarat - i když bys ho za jeho okopané boty a vytahané tričko, co má už x-let tak strašně rád, nejradši zabila, dokáže tě ochránit a postarat se o tebe. Není to sice ten galantní britský gentleman, co by ti líbal ruku, ale proč myslíš, že u sebe nosí zavírací nůž? V přírodě i v džungli velkoměsta jsi s ním v bezpečí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také