Sex a vztahy

4. dubna 2016 11:43

Tereza Javorová

NÁVOD: Jak zkrotit potvoru? 5 tipů, jak vám bude zobat z ruky

Je to tak trochu pyšná princezna, ale neskutečně tě rajcuje. Svádí tě, pak zase hraje netykavku a ty přemýšlíš, jak tu potvorou zkrotit. Tady je návod!

1. Ignoruj ji – hraj podobnou hru jako ona. Až si zase bude myslet, že stačí zamrkat a ty přiběhneš, ignoruj ji. To ji naprosto vyvede z míry a otřese to jejím neochvějným sebevědomím.

2. Překvap ji – v nečekanou chvíli se ale zase zjev a překvap ji. Třeba jí oznam, že za pár hodin odlétáte na romantický víkend. Nebo ji po práci vyzvedni s velkou kytkou. Tvař se trochu šibalsky a dělej, jakože vůbec nevíš, o čem mluví, když ti vyčítá, že ses několik dní neozval.

3. Imponuj jí – potvora potřebuje chlapa, ke kterému bude vzhlížet, jinak ho pokoří a zadupe do země. Jen tak mimochodem jí ukaž, v čem jsi opravdu dobrý, vezmi ji na úchvatné místo nebo na skvělou akci. Ohrom ji tak, aniž by si všimla, že se snažíš.

4. Provokuj ji – nikdy jí nedej pocit, že je ona jediná královna a ty její služebník. Nechej ji trochu žárlit, takže jí klidně řekni, že jdeš na kafe s kamarádkou nebo že tě kolegyně z práce pozvala na večírek. Musí vědět, že jsi žádané zboží.

5. V posteli buď dábel – není nic lepšího, než umět syčící kočku pohladit tak, že se z ní stane vrnící koťátko. Buď v posteli nepřekonatelný, divoký a vášnivý. Pak ti roztaje doslova pod rukama a bude to ta nejposlušnější holka na světě.

Sdílejte článek
Štítky postel

Přečtěte si také