Sex a vztahy

9. listopadu 2015 20:42

Michal Chalupa

Víme, co ženy skutečně vzrušuje, ale nikdy by to nepřiznaly! Budete zírat…

Je celkem jisté, že každý má fantazie, které si nechává pro sebe. Teď se ovšem ukázalo, že my ženy máme opravdu důvod je tajit. Nejsme totiž žádné troškařky. A předem upozorňujeme, že je všechno podloženo vědeckými pokusy.

1. Cizinci a ženyPředstavte si pokus – sedíte sama v místnosti, na televizi před vámi pouštějí různé lechtivé obrázky, na sobě máte senzory, které rozluští, jak vás co vzrušuje, a zároveň máte samy zhodnotit, co se vám líbí a co ne. Když dámám vědci pouštěli kombinace videí a rozhovorů s kamarádem, dlouholetým partnerem, cizí ženou, novým partnerem a cizincem, výsledek dotazníků vyšel jednoznačně: nejvíc dámy údajně vzrušoval partner a kamarád. Ženy a cizinci byli označeni za nejméně vzrušující. Senzory ale ukázaly pravý opak. Cizinec a druhá žena dokázali holkám rozpumpovat krev v žilách a u partnerů a kamarádů by si mohly lakovat nehty. Podle vědců to však znamená jediné, ženy nechtějí podvádět nebo mít sex na jednu noc, chtějí pouze v sexu zažít dobrodružství.

2. Opice v akciTady se kombinovali dva muži, dvě ženy, žena s mužem, trojka a opice. Překvapivě dámy uvedly, že je vzrušuje všechno kromě opičího sexu. Pravda je však taková, že pořadí lidských kombinací se měnilo, ale opice obsadily v průměru druhé místo. A muži, kteří byli testováni stejně? Opice absolutně bez vzrušení! Ale tady, kde nás to sakra zajímáááá, tak vědci samozřejmě nevysvětlí, proč to tak je… A domýšlet si tedy faaakt nechceme.

3. Jsi sexyA konečně věc, kterou můžou partneři svoje partnerky nažhavit, aniž by je posílali do postele s cizincem nebo se museli vloupávat do zoo a krást opičky. A je to tak jednoduché – chvalte. Největší afrodiziakum pro ženy je, když z vás mají pocit, že se jich nemůžete nabažit a toužíte po nich. A opět je to podložené tvrzení. Když ženám do ucha pouštěli různé hlasy, které jim říkaly, jak jsou úžasné, dokonalé a jak je vzrušují, rozdráždilo je to dokonce víc než ti šimpanzové předtím a na tom už se dá stavět!

Sdílejte článek
Štítky opice televize sex obrázek

Přečtěte si také