Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Finalistka České Miss chtěla trhnout světový rekord!

nadvori. Publikováno: 23.03.2015
Po roce opět skončí vláda nejkrásnější dívky Česka, která korunu předá nové královně. Česká Miss pod vedením nové majitelky Marcely Krplové dokáže, že nejde jen o soutěž krásy, ale také inteligence, důvtipu a šarmu. Další z finalistek je osmnáctiletá Karolína Mališová.

reklama

„Mám trému, když mám mluvit před cizími lidmi. Na rodinné oslavě řeknu cokoli…“ říká finalistka České Miss Karolína Mališová. Má šanci se trémy zbavit do finále?

„Myslím, že ano,“ říká herec Miroslav Etzler, který dívkám radil, jak být suverénními lvicemi salonů. „Je mladinká a výrazně dětštější než její kolegyně a její tréma je částečně ještě dětská,“ prozradil herec svoje postřehy.

Karolína je ale velká sportovkyně. Je stejně tak velká bojovnice? „I ve sportu mám trému,“ svěřuje se. „Tady jde také o hodně. Každý závod vás může posunout v tabulce, a to je pro sportovce hodně důležité. Proto mám tréma i před každým závodem.

Čím je pro Karolínu soutěž Česká Miss? „Jsem velký sportovec, a ji beru taky jako takový sport. Jde tady o vítězství a já za ním vždycky jdu. Tohle jsem se při sportu naučila. Jako malá jsem měla velký cíl – změnit rekord ve skoku vysokém.“

Ve chvíli, kdy došlo na modeling a Karolína se začala cítit jako dáma, její priority se změnily. Uspěje?

Finálový večer můžete živě sledovat na FTV Prima 28. března

Další podrobnosti o České Miss se dozvíte ZDE.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Video Top Star magazín: Leona Hlavová se vloni nedostala ani do semifinále. letos už je mezi finalistkami

VIDEO: Leona vloni na Miss propadla, prorazí aspoň letos?

Video VIP zprávy: Soutěžit se dá v leccems. V silikonech i v tloušťce

Nejdivnější soutěže krásy: Znáte Miss slon, Miss gulag nebo Miss těhulka?

Bude Kateřina novou Českou Miss?

Finalistka České Miss: Kdo je Kateřina Balušková? (Top star video)

Další videa najdete ZDE.

reklama