Sex a vztahy

27. května 2020 20:10

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 8 projevů, kterými chlap dává najevo, že jsi pro něj ta pravá. Které to jsou?

Říká se, že jenom jedna láska v životě je ta pravá. Někdo na to věří, někdo ne. Jsou ale signály, podle kterých poznáš, jestli o tebe tenhle chlap skutečně stojí.

1. Líbíš se mu, i když zrovna nejsi krasavice – přestože nejsi v nejlepší kondici, máš mastné vlasy a připadáš si nafouklá. Cítíš se před ním pohodově, nemusíš si na nic hrát a stejně víš, že jsi pro něj přitažlivá.

2. Je na tebe hrdý a dokazuje ti to. Nebojí se ti říct, že si váží toho, že dosahuješ svých cílů a má rád, jaká jsi. A dává ti to najevo i před ostatními.

3. Ochraňuje tě, když může. A někdy, i když nemůže, tak se snaží udělat pro to maximum. Platí to třeba v případě, kdy by tě někdo chtěl napadnout nebo ti nějak ublížit.

4. Dává ti najevo svoje city k tobě. I když se chlapi tolik nepouštějí do vyznávání citů, tak tenhle se nebojí ukázat ti, že mu na tobě záleží a má k tobě hluboké city. Nebojí se projevovat svoji zranitelnost.

5. Neváhá něco obětovat, pokud je to pro tebe. Zamilovaný muž hodně špatně snáší, že je jeho partnerka nespokojená. Takže se bude snažit udělat všechno pro to, abys byla na prvním místě.

6. Umí naslouchat. I když jsou ženy většinou lepšími posluchačkami než muži, tak muži poslouchají až v momentě, kdy je něco opravdu zajímá.

7. Chová úctu k tvým přátelům. Ten, kdo je pro tebe důležitý, se stává automaticky i důležitý pro něj. Ať jde o maminku, sestru, kamarády, nebo třeba spolužáky.

8. Konfrontuje tě s problémy. Nejde o to, že by se chtěl hádat, nicméně když mu něco nesedne, trvá na výměně názorů. Záleží mu na tom, aby ses posunula vpřed, když vidí, že máš s něčím problém. Raději vyvolá na chvilku boj, než aby tě později ztratil kvůli tomu, že jste neřešili nějaký problém včas.


Přečtěte si také