12 znamení, podle kterých bezpečně poznáte, že randíte s holkou, a ne se ženou

Pokud chcete opravdu vážný vztah, tyto signály určitě neignorujte.

Říká se, že na věku většinou nezáleží, důležitá je mentalita člověka. Muži obyvkle jdou do vážného vztahu, aniž by přemýšleli o budoucnosti. Vždycky by ale měli věnovat své srdce někomu, kdo se o něj bude starat, ne si s ním jen zahrávat. Existuje několik rysů, které odlišují nevyzrálost od dospělosti. My vám nabízíme 12 signálů, podle kterých poznáte, že randíte s dívkou, a ne se ženou.

1. Závislost

Dívka vždycky bude potřebovat pomoc, zatímco žena ví, jak vše zvládnout sama.

2. Limity

Když randíte s nezkušenou holkou, neví, kdy a kde přestat. Zkušená žena zná své hranice.

3. Respekt je všechno

Pro ženu je nejdůležitější sebeúcta, zatímco mladé holky vyhledávají hlavně pozornost. Pokud jí tedy pojem důstojnost nic neříká, nerandíte se ženou, ale s nevyzrálou dívkou.

4. Sociální sítě

Dívka obvykle stráví většinu svého času chatováním na sociálních sítích. Žena ví, že to je pouze jedna z možností zábavy.

5. Dychtivost po učení

Mladé holky si možná myslí, že vědí úplně všechno. Ženy se ale vždy chtějí učit novým věcem.

6. Možnost volby

Dívky možná se možná hned budou chtít poznat vaši rodinou. Ženy to mají tak, že kdokoliv je důležitý pro vás, je důležitý i pro ně.

7. Využití volného času

Dívky mnohdy neví, jak mají trávit svůj volný čas. Ženy na rozdíl od nich dokážou dělat mnoho produktivních věcí.

8. Sdílení tajemství

Dívky nemusí být vždy schopné udržet vaše tajemství. Ženy už moc dobře znají sílu důvěry.

9. Volba jídla

Člověk může být gurmán, měl by ale myslet i na zdravé stravování. A v tom je rozdíl mezi maldými holkami a vyspělými ženami.

10. Skromnost

Šňořit se jen proto, aby získaly uznání, to je typická záležitost dívek. Ženy věří, že k získání úcty okolí vede především skromnost než jakýkoliv jiný druh upoutávání pozornosti.

11. Zdroj zábavy

Ženy na rozdíl od mladých holek neztrácejí spoustu času sledováním seriálů. Raději čtou nebo dělají jiné smysluplnější činnosti.

12. Obětavost

Dívky nejsou natolik zralé, aby dokázaly brát vztahy opravdu vážně. Dospělé ženy jsou naopak odhodlány dát vašemu životu smysl.

Sdílejte článek
Štítky Ženy dívky randění

Přečtěte si také