návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

5 důvodů, proč od vás chce holka naplácat na holou!

A proč se jí to určitě bude líbit.
Vydáno: 19.09.2017
5 důvodů, proč naplacát své holce na holý zadek.
Autor: profimedia.cz 5 důvodů, proč naplacát své holce na holý zadek.

Pořádné poplácání po zadečku, známé také jako spanking, už dávno není vnímané pouze jako sexuální praktika využívaná při sado maso hrátkách. Můžete si jim malinko osvěžit i běžné postelové intimnosti. A stačí se přitom jen pořádně zeptat. Také vaše drahá polovička totiž může mít o pořádný výprask zájem.

Samozřejmě záleží, jakou formu spankingu zvolíte. S plácáním rukou asi přece jen uspějete více než při nějaké tvrdší variantě s odpovídajícím náčiním, kdy o ni kvůli své drsnosti téměř zlomíte vařečku. Tuhle variantu bychom vám doopravdy nedoporučovali. My vám ale nyní nabídneme pět důvodů, díky kterým by vám holka mohla na plácnutí na holou ihned kývnout!

Proč ženy ztrácí zájem o sex už po roce vztahu?

Vědci odhalili, za jak dlouho přestane ŽENU bavit sex ve vztahu s jedním partnerem! Je to dřív, než si myslíte

1. Ukážete jí svou sílu – Každá holka má ráda, když její chlap není v posteli jen nudným panákem plnícím úkoly a občas nečekaně ukáže svou sílu a iniciativu. A poplácání ve stylu zlobivé školačky může být tím ideálním řešením. Musíte zkrátka v posteli převzít velení, stáhnout jí kalhotky a ona se vám pak velmi ráda podvolí. Jen dávejte bacha, abyste nezašli v té síle až příliš daleko.

2. Okořenění sexuální života – Téměř každý vztah se časem propadne do menší rutiny a vy hledáte způsob, jak vaše postelové hrátky co nejlépe osvěžit. A právě spanking může být jednou z příjemných variant. Nejenže tím svou polovičku totálně překvapíte, ale navíc ji můžete takovým překvápkem až nečekaně rychle uspokojit a přivést ji při následném sexu i k rychlejšímu orgasmu.

3. Zvýší to vaší intimitu – Ano, sex už je sám o sobě velmi intimní záležitostí. Sdílení nových sexuálních zážitků a hrátek vás ovšem může sblížit ještě daleko více.

4. Je to nádherný pocit – Jo, i ženě může udělat pořádné poplácání zatraceně dobře. Studie dokázaly, že tělo reaguje na spanking velmi pozitivně. Nejenže pořádný výprask může zvýšit její sexuální uspokojení, ale navíc může vést i k daleko lepšímu orgasmu.

5. Je to prostě zábava – A někdy stačí stačí v té posteli prostě jenom tohle. Ale nezapomeňte, že to musí být zábava i pro ni.

Tohle jsou nebezpečné sexuální polohy.

Tohle jsou 3 nejnebezpečnější sexuální polohy, při kterých si můžete zlomit penis! Jaké to jsou?

Není zač

ODHALENO: Většinu holek rajcují jiné sexy holky, zjistili vědci. Jsou všechny lesbičky?

Článek je zařazen v: zadek , dát na zadek , Sex , plácání

reklama