Sex a vztahy

10. prosince 2015 15:48

Tereza Javorová

5 nejerotičtějších zážitků ze školy: Který vám chybí?

Škola je super, když se v ní neučíte. Jsou tam roštěnky, který jsou čím dál tím rajcovnější a lačnější po flirtu a nových zkušenostech, který se jim v životě budou rozhodně víc hodit než integrály z matiky. Které erotické zážitky patří k těm TOP, co škola nabízí? Bacha, zkoušet ale jen od 18! :-)

Koukání na kozy - je to sice level pro začátečníky, ale pro start dobrý. Když učitelka zase mele nějaký ho...hodně "zajímavý" věci, není nic lepšího, než prostě vypnout a zapíchnout svůj pohled do jejího kyprýho dekoltu. 45 minut uběhne jak nic.

Koketérie v kabinetu - tohle znají hlavně holky. Učitel ve středních letech nemůže drzou studentku, která si koketně přehazuje nožku přes nožku v krátké sukni, už vystát a pozve si ji po hodině do kabinetu. Tam ji dusí palbou otázek z fyziky, zatímco se na ni mlsně kouká a nevnímá, co říká. Holka buď tak po dobrou známku raději poklekne a za pár minut si vykouří jedničku, nebo odchází s dvojkou, ale se zachováním si cti a zjištěním, že i staršímu fyzikáři se může ještě postavit.

Líbačka na záchodech - jakmile jste si už natrénovali líbání na ruce (a nekecejte, že jste to nikdy nedělali), je třeba přejít na vyšší level. Nejlíp s holkou, žejo. Spolužačky jsou ale ještě chtivější než vy, tak by neměl být problém se s některou domluvit, že deset minut po začátku hodiny se oba sejdete na holčičích záchodcích a o Francii (respektive jejím stylu líbání) se toho za pár minut naučíte víc než na hodině dějepisu.

Sex na lyžáku - vyvrcholení sexuálního pnutí během celého gymplu bývá lyžák. Tam se obvykle kluci rozdělují na dvě poloviny - totiž na ty, kteří zasunuli, a na ty, kteří ne. Holky pak o tom stydlivě mlčí, ale stejně se pak o svoje zážitky (jestli bolelo, nebo nebolelo a jak ho měl velkýho) podělí se svými 10 kamarádkami, takže s celou třídou, vlastně s celou školou.

Osahávačka v divadle - sice nepatří k těm top zážitkům, ale během Rusalky taky dobrý. Nafinftěný holky se najednou cítí jako královny a touží po tom, aby jim někdo potvrdil, že jsou pekelně sexy. Takže když jim při druhé jednání hry zajedete rukou pod sukni a dokonce i pod kalhotky, jsou jedině rády.

Orál na plese - ať už to je váš maturiťák, nebo zatím jen něčí cizí, je to skvělá přáležitost k nějakým těm hrátkám a novým zážitkům. Spolužačky jsou už po všech těch výletech, lyžáku a líbáčkách na záchodech otrlé, takže většinou na nic nečekají a za závěsem na pódiu si s vaším ptákem ohnivákem rády pohrají jak pusou, tak rukou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také