5 ověřených způsobů, jak se s ním rozejít, aniž byste mu to musela říct do očí!

Nemáte kuráž na to mu říct, že je to konec? Přinášíme vám 5 nápadů, jak mu dát jasně najevo, že už se s ním nechce stýkat.

Ignorace

Je to prosté. Jakmile si druhého všude zablokujete nebo jen přestanete odpovídat, druhému to dříve nebo později dojde. A pokud mu to nedojde, tak ho to třeba omrzí, až vás nechá žít. Blokace na mobilu a všech sociálních sítích je ideální u kluků hysterek, které vytváří scény. Zabere to. Nemá smysl se tím trápit.

Status na facebooku

Status na facebooku o tom, jak chcete být single nebo příspěvek s fotografií s kytkou, ke kterému připíšete, že máte nový objev, je jasným signálem, že by se měl klidit z cesty. Pokud si tedy nebudete fotit květinu, kterou jste dostala právě od něj.

Košem vám dá on

Není nic lepšího než to navlíknout pokrytecky tak, aby to ukončil on sám. Nemějte na něj moc času. A pokud už spolu budete, chovejte se nepříjemně, mluvte hodně o jiných klucích a o promiskuitním způsobu života. Uvidíte, že postačí 2 týdny a budete mít klid.

Náznaky

Postupně ho na rozchod připravte. Zaměřte se na to, aby usoudil, že nejste nejlepší milenka, ale že budete skvělá kamarádka. Pomalu mu tak dávejte najevo, že vám to v intimnostech úplně neklape. Uvidíte, že nakonec bude taky souhlasit.

SMS

Asi to nejnepříjemnější, co druhému můžete udělat, je poslat mu sms nebo zprávu přes messenger. Dá se to tak udělat, protože se vyhnete nepříjemné konverzaci z očí do očí, ale pokud vám na tom druhém trochu záleží, raději se této variantě vyhněte. Pokud vás ale druhý obtěžuje, je to nejsnazší varianta, jak se ho rychle a účinně zbavit.

Podívejte se na zamilované páry z Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky rozchod Sex vztah láska

Přečtěte si také