Sex a vztahy

7. února 2016 12:16

Michal Chalupa

Chcete zkusit ANÁLNÍ SEX? Nepodceňte přípravu! Tohle je třeba...

Anální sex touží vyzkoušet téměř všichni muži a poslední dobou vzrostla jeho obliba i u žen. To, jestli se z něj stane vaše oblíbená sexuální praktika, závisí i na tom, jak dobře se připravíte. No a přesně s tím vám pomůžeme. Teoreticky...

První velmi důležitou věcí je, dopředu se na tom domluvit. Nelze se jen tak rozhodnout, že jí ho tam vrazíte, protože to prostě chcete zkusit. A rozhodně je vhodnější, probrat to delší dobu před sexem. Pokud bude souhlasit, je čas na další krok.

Jakmile jste jednou domluveni, při sexu už to nevzpomínejte a neptejte se znovu, dali byste jí tak prostor pro strach a blok. Mazlete se s ní, začněte klasickým sexem a pak jí prsty začněte připravovat zadní dírku. SAMOZŘEJMĚ S VELKOU DÁVKOU LUBRIKANTU! Dělejte to dostatečně dlouho, aby pochopila, kam míříte, ale zároveň zůstala uvolněná.

Pokud je žena připravená aspoň na dva prsty, můžete jít na věc, ale POMALU. Vše musí dostatečně klouzat a partnerku taky uklidní, když se domluvíte, že v případě, že by ji to bolelo, přestanete. Když to hned nebude fungovat, vraťte se klidně k mazlení a postup opakujte.

Jakmile se poprvé dostanete dovnitř, nespěchejte a rozhodně nezačínejte s praktikou dovnitř a ven! Hýbat byste se měl pomalu, anál totiž dokáže být velmi příjemný, ale od klasického sexu je pocitově odlišný. Když tohle všechno zmáknete, stačí už jen vypozorovat nebo se zeptat, jak rychlé tempo partnerka chce a zvládne.

Sdílejte článek
Štítky sex anální sex

Přečtěte si také