Sex a vztahy

30. prosince 2015 15:02

Michal Chalupa

Existuje 8 druhů ženských orgasmů: Už jste je vyzkoušela všechny?

O ženách se traduje, že mají problém s dosahováním orgasmů, ale ruku na srdce, znáte všechny druhy orgasmů, kterého žena může dosáhnout? A chce to jediné, znát ženské tělo a trénovat…

1. VaginálníHledání bodu G je velká zábava. Je však také pravda, že dosahování vaginálního orgasmu je těžší. Ženám je pohlavní styk příjemný, ale pouhých 15 % žen dokáže takto dosáhnout orgasmu. To jste nevěděli, co?!

2. KlitoriálníJoo, tak tohle je jiná písnička. Dráždění klitorisu je snazší cesta, jak orgasmu dosáhnout. Ale i tady mají některé ženy problém. Jak na to? Drážděte klitoris vibrátorem, nasliněným prstem, dopřejte si orální sex nebo partnera nechejte, aby vás dráždil nasliněným obnaženým žaludem – v rauši budete oba.

3. KombinovanýCo si budeme povídat, když se dráždí všechno najednou, vzrušení se násobí. Přemýšlíte nad možnostmi? Nasaďte na partnerův vzrušený penis vibrační kroužek a nasedněte na něj. Můžete si tak určovat hloubku zásunu dráždit bod G a při tom každém dosednutí budou váš klitoris stimulovat vibrace. No není vzrušující už jen ta představa?

4. Bez dotekuNevěříte? Věřte! :) Orgasmus je dílem mozku a existují (šťastné) ženy, které svůj mozek dokáži vzrušit pomocí erotických myšlenek. A to až do bodu vyvrcholení!

5. MokrýSquirting je druh orgasmu, při kterém žena ejakuluje stejně jako muž. Ženy, které mokrého orgasmu dosahují, si jej nemohou vynachválit a muži? Znáte takového, který by si nepřipadal jako king, kdyby vám k takové rozkoši pomohl?

6. AnálníSpousta žen anální sex odmítá úplně nebo ho vyzkouší a nepřesvědčí jí to. Jen málo žen si anální sex umí opravdu užít. Ty, které do této skupiny patří a navíc při něm někdy dosáhly orgasmu však tvrdí, že nikdy nezapomenou!

7. VícenásobnýMnoho lidí si vícenásobný orgasmus plete s tím, když má například během noci více orgasmů. Vícenásobný orgasmus však znamená, že po jednom orgasmu nevychladnete, ale pokračujete ve stimulaci, dokud nedosáhnete dalšího vyvrcholení, a tak stále dokola, dokud budou síly stačit. Vřele doporučujeme!

8. BradavkovýNo, možná si říkáte, že to nejde, ale citlivost ňader a bradavek je u každé ženy úplně jiná. A některé ženy jsou dokonce tak citlivé, že pouhou stimulací bradavek dokážou dosáhnout vyvrcholení.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus klitoris

Přečtěte si také