Sex a vztahy

9. ledna 2016 17:23

Michal Chalupa

Jen pro 18+: Ví vaše milá, jak na DEEP THROAT? Až zvládne tohle KOUZLO, poznáte hluboké hrdlo!

Když umí partnerka milého kvalitně uspokojit ústy, je to radost a muž jí doslova klečí u nohou. Jenže pokud žena ovládá techniku zvanou deep throat, stane se chlap poslušným pejskem připraveným, výměnou za tuto rozkoš, splnit jakékoliv přání.

Deep throat, čili hluboké hrdlo není praktika, kterou zvládne každá. Ale jak už to bývá, při poctivém cvičení brzy odezní počáteční potíže a žena se může stát královnou erotických představ každého muže. Kolem hlubokého orálu se traduje mnoho pověr a zaručených rad, jak na to. Nicméně cesta k tomuto, pro muže nanejvýš vzrušujícímu prožitku a pro ženu poněkud náročnější technice, vede jen jedním směrem.

Klíčem k ovládnutí této dovednosti je překonání dávicího reflexu, respektive jeho potlačení. Pak už ani nezáleží na tom, jak dlouhý penis žena „zpracovává“. Když se mužské náčiní v ústech dostane za určitou hranici, automaticky se dámě zvedá žaludek a následky známe. Musíme tedy tenhle efekt odstranit. A to se podaří jen ve chvíli, kdy se svalstvo sliznice v krku uvolní a umožní penisu procházet tam a zpět bez nepříjemných pocitů.

Kdo byl někdy u lékaře, jistě už na něj musel dělat ÁÁÁÁ a vypláznout jazyk. Jestli žena zvládne toto, je na nejlepší cestě poznat kouzlo, které jí umožní zvládnout hluboký orál. Doporučuje se mírně vyplazit jazyk, kterým si lze pomáhat při zpracovávání penIsu, zasouvajícího se hlouběji do úst a do krku. Ono AÁÁÁ nutí svalstvo v hrdle k opačné funkci, než při dávení. Můžeme si představit obdobnou situaci například ve chvíli, kdy zíváme.

Pokud se dáma rozhodne svého chlapa „zničit“ a poskytnout mu vrcholnou rozkoš, nemělo by jí překonání dávicího reflexu popsaným způsobem trvat nijak dlouho. Milenec postupně ucítí, že jeho partnerka může přijímat penis stále hlouběji, což je samo o sobě skvělé zjištění. Až jednoho dne zmizí v ústech celý. Ty nejšikovnější dračice to zvládnou i s varlaty…

Sdílejte článek
Štítky penis

Přečtěte si také