Sex a vztahy

3. listopadu 2015 18:49

Michal Chalupa

Osvojte si 5 TRIKŮ a bude vás navždy zbožňovat: Tajemství dokonalého FRANCOUZÁKU tam hluboko dole!

Tak jako se při francouzském polibku vzájemně dotýkají milenci jazykem partnerova jazyka a rtů, lze postupovat i v případě ženského lůna a zvyšovat tak potěšení do extatických rozměrů. Věřte, že i nad nad zdánlivě mechanickou činností jazyka mezi stehny se vyplatí trochu přemýšlet.

Orální sex prováděný roztoužené krásce může být velkým potěšením i pro toho, kdo dává. A to jednoduše díky dobrému pocitu z kvalitně odvedené „práce“. K tomu je zapotřebí poctivě trénovat a řádně nadržená partnerka se zálibou v jazykolamech, je tím nejlepším hřištěm, kde své experimenty procvičovat. Máme pro vás několik základních triků, které by vás mohli inspirovat.

1. Pomalu a důkladněNejde o to, strčit jazyk, jak nejhlouběji to jde. K tomu je třeba se dopracovat. V zásadě je to podobné jako u francouzského polibku, který – pokud má být opravdu vášnivý – má několik fází. Zpočátku jen lehké doteky jazyka na citlivé závojíčky stydkých pysků, a jakoby letmé polibky a olíznutí jsou tím správným startem.

Jemně a pomalu se věnujte poštěváčku a nezapomeňte, že jde o jakousi ženskou analogii penisu. Dokáže pěkně ztvrdnout, jde také ohrnout. Netřeba sát klitoris příliš silně, jen buďte tvůrčí a jazykem vnímejte jeho tvar. Se stejnou pozorností se věnujte celému klínu od shora až dolů.

2. Chuťě a vůněSprávnými doteky jazyka by vrušený klín měl ideálně zvlhnout dříve, než bude pokrytý vašimi slinami. S tím souvisí nejen chuť milostných šťáv, ale také jejich specifická vůně. Ta se u různých žen liší. Někdy je silnější, jindy slabší, obecně však tohle přirozené afrodisiakum spolehlivě aktivizuje libido.

To mají na svědomí obsažené feromony. Tedy podle přírodopisných pouček látky vytvářené tělem a šířené za účelem vnitrodruhové komunikace. Nebojte se svému protějšku zalichotit, jak krásně vám chutná a voní. Prohloubí se vaše spojení nejen na tělesné úrovni, ale i emocionální a vzájemná touha zaručeně poroste.

3. SáníSexuologové často varují před podtlakem způsobeným sáním vagíny, z důvodu možného vnitřního zranění. Takže v tomto případě se ohleduplnost k partnerce vyplatí dvakrát. To ovšem neznamená, že sání není náramně vzrušující praktika. Při ocucávání klitorisu máte roštěnku v sedmém nebi, a pokud budete šikovně sát poševní vchod a jazykem přitom opracovávat bránu do její svatyně, je to trefa do černého. Nestyďte se věnovat i řitní oblasti a hlavně hrázi. Laskáním předělu mezi dvěma zónami rozkoše přivodíte partnerce orgastické blaho.

4. Oční kontaktPodobně jako muže vzrušuje pohled z očí do očí, když má milenka v ústech jeho nářadíčko, platí tento princip i opačně. A užívají si ho oba milenci. Výhled na vzrušenou tvář milované krásky přes bříško a prsa je určitě nejen estetickým zážitkem. Žena, s jejímž klínem se partner mazlí s dostatečným zaujetím, si tento výhled báječně užívá.

Nebojte se jí jazyk občas ukázat a jindy Venušin pahorek nechat v rozevřených ústech doslova zmizet. V erotickém žargonu se se tato technika označuje jako „eating pussy“, což si jistě přeloží každý sám. Dlouhotrvající vzájemný pohled z očí do očí při orálním sexu je zkrátka dalším tajemstvím oboustranné rozkoše a bezesporu prohlubuje i duševní potěšení milenců.

5. Hluboké lízáníUrčitě nepřekvapí, že tato technika je vrcholem francouzského milování. Opět můžeme přirovnat k vášnivému polibku, kdy se jazyky partnerů proplétají hluboko do úst. Jestliže jsou rty a ústa silnou erotogenní zónou, co teprve takový hluboký polibek přímo do nitra ženského klína? Své ovoce přináší jak napodobování kopulačních průniků s řádně vyplazeným jazykem, ale také jeho krouživý pohyb uvnitř pochvy.

Žena si laskání užívá odlišně, provádíte-li cunnilingus v klasické poloze, kdy leží na zádech s roztaženýma nohama a zcela jinou rozkoš jí poskytnete drážděním v poloze na pejska. Tedy když na vás vystrčí zadeček a obšťastňujete ji mezi půlkami. Sledujte, na co partnerka reaguje nejsilněji a v tom potom pokračujte, co nejdéle to jde. Odměnou za vaši snahu a šikovnost vám bude její orgasmus a zcela jistě i náležité potěšení na oplátku.

Sdílejte článek
Štítky milenec vůně klitoris technika orální sex rozkoš

Přečtěte si také