Sex a vztahy

4. listopadu 2015 12:52

Michal Chalupa

Nechcete mít doma NEVĚRNICI? Tyto 4 triky vám pomůžou!

Jak ukázaly poslední průzkumy, procento žen, které jsou nevěrné, neustále roste. Všechny nevěry však mají svůj důvod. A rozdíly mezi důvody mužských a ženských nevěr nejsou tak velké…

Navíc v době sociálních sítí a nejrůznějších seznamovacích aplikací, je velmi snadné si někoho najít. Jediným problémem je, že u žen je vyšší riziko, že z románku vznikne láska. A ačkoliv nikdy nemůžete nevěru vyloučit, lze alespoň snížit pravděpodobnost, že k ní dojde. A tady máte několik rad jak na to.

1. KontaktMáte hodně práce a nosíte si ji i domů? Snažte se to omezit a partnerce to vynahraďte tím, že ji během dne pošlete aspoň jednu esemesku s tím, jak vám chybí a jak se na ni těšíte. Nevěřili byste, jak taková drobnost, která vám zabere pár vteřin, dokáže ženě udělat radost. Obzvlášť pokud ví, že jste si na ni i při velkém množství práce vzpomněli.

2. RomantikaObčas ji překvapte dárkem, kytkou nebo nějakou drobností. Nemusíte nakupovat denně a ani se nemusí jednat o velké kytice nebo drahé dárky. Pro ženy je důležité to gesto. A přesně tato gesta dopřávají ženám noví muži.

3. SexČím více sexu praktikujete, tím víc prohlubujete vztah. Sex není pouze o orgasmu nebo zvířecích pudech, ale taky o splynutí. Pokud jí navíc budete pravidelně dopřávat noci, kdy jde víc o ni než o vás, bude se cítit extrémně uspokojivě a milovaně. Sexuálně neukojená nebo nudící se žena je totiž nevěře nejvíc nakloněná.

4. PozornostVytáhněte partnerku do kina, na večeři, na výlet či dovolenou. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste spolu randili a snažte se jednou za čas dopřát partnerce pocit, že umíte být romantičtí. Zařiďte večer nebo ideálně celý den, kdy budete mít čas jen sami pro sebe a nikdo vás nebude rušit. Vypněte mobily a ignorujte mail. A dopřejte si společnou zábavu. Pokud to znamená číst si celý den v posteli, milovat se s pauzami na jídlo nebo si zajet do zoo, udělejte to. Pokud ne, případný milenec vás rád zastane. Ten totiž s vaší milou nebude řešit problémy v práci nebo návštěvu rodičů. Bude se věnovat pouze jí a ona bude mít pozornost, kterou chce.

Sdílejte článek
Štítky nevěra Sex dárek sociální síť gesto partnerka Trik průzkum

Přečtěte si také