Sex a vztahy

17. října 2016 11:30

Tereza Javorová

ODHALENÍ: 10 věcí, které muži na ženách absolutně NESNÁŠEJÍ! Tohle jim přijde odporné...

Méně je někdy více. A i když se mužům líbí upravené ženy, zároveň mají rádi přirozenost. Že to nedává smysl? Ale ano. Stačí se vyhnout těmto 10 věcem, které mužům připadají na ženách absolutně odporné! Které to jsou?

1. Tuna make-upu – ženy líčení milují a rády zkouší make-up tutorialy z YouTube. Jenže ve výsledku pak rozhodně nevypadají jako beauty bloggerky, ale spíše jako maškary. Muže pak taková maškara odradí a ještě týden bude mít noční můry o děsivém klaunovi v ženských šatech.

2. Gelové nehty – upravené nehty jsou základ a není nic horšího než oprýskaný lak na okousaných paznehtech. Jen možná ještě nekonečně dlouhé gelové drápy s kamínky, třpytkami a kytičkami, které jste si nechala udělat u Vietnamky za tři stovky.

3. Bokovky – pokud nemáte dokonalou postavičku s plochým bříškem a 0 % tuku v těle, pak bokovky opravdu NEnoste! Boky vám v nich budou přetékat tak, že budete vypadat jako nakynutý muffin. A to opravdu není sexy.

4. Vlasové kreace – starý účes vás nudil a rozhodla jste se trochu experimentovat. Jenže supermoderní vrabčí hnízdo s vyholeným ornamentem a růžovým melírem možná vypadá cool na fotce na Instagramu, ale muži při pohledu na tuto kreaci spíše vypadají vlasy hrůzou.

5. Rtěnka na zubech – rtěnky jsou sexy, jen pokud zvolíte správnou barvu a neobtisknou se vám na zuby. Úsměv, který vypadá, že jste se zakousla do krvavého steaku, moc přitažlivý není.

6. Přílišná vyzývavost – hluboký výstřih, krátká sukně a vykukující podvazky budou mít úplně opačný efekt, než si přeje jejich nositelka. Sexy je naopak tajuplná rafinovanost.

7. Vulgarita – každému občas něco ujede, ale když žena mluví jako dlaždič a nemá ani špetku elegance, pro muže přestává být atraktivní.

8. Mnoho parfému – vůně je velice důležitá a dokáže se nám vrýt do paměti na dlouhou dobu. Jen když z ní úplně neomdlíme, nerozbolí nás z ní hlava, neotrávíme se a neudusíme se.

9. Mužnost – když má žena jeden chlapský koníček, je to sexy. Pokud se však chová jako chlap a nemá v sobě ani kousek ženskosti, není nic, co by na ní muže přitahovalo a nutilo ho ji svádět. Pokud ovšem není bisexuál.

10. Hloupost – i když se muži někdy chytrých žen bojí, ve skutečnosti nesnášejí hloupé husičky, kterých si nemohou vážit. Tyto ženy mají pak jen na jedno použití (chápejte: sex) a dále už je nezajímají.

♥♥♥

Jaké národnosti jsou nejvíc sexy? Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také