reklama

reklama

ženy muži vztahy sex

ODHALENO: 10 tipů, jak ženskou rychle dostat do postele. Co zabere úplně nejvíc?

Publikováno: 19.11.2019
Řekněme si to upřímně, ne vždy vám jde o čistou lásku. A snad každý chlap někdy chtěl dostat holku nebo ženu tam, kam potřebuje.

reklama

1. Řekněte jí to napřímo. Spousta žen se nechá nalákat na sex, i když to tak nevypadá. Všechny mají tak trochu rády „hajzlíka“, který si vezme, co chce. Ale samozřejmě to nevytrubují do širého okolí. Takže když si o to prostě řeknete a budete její typ, třeba na to kývne. Ale pozor, dle statistik očekává většina žen od mileneckého vztahu „něco víc“.

2. Řekněte si o to flirtem. Jak je známo, pokud dotyčná není úplně frigidní, pravděpodobně má stejné sexuální tužby jako vy. Ovšem pokud se seznamujete online, počítejte s tím, že takových jako vy je tam většina. Ženy vždy hledají někoho, kdo se odliší. Zatímco na jednu bude platit sebevědomý hajzlík, který si o to řekne napřímo, na další zapůsobí spíš týpek, který začne okatě flirtovat, ale rozhodně nepůjde hned na věc. To znamená, že by první schůzka měla vypadat jako rande v hospodě, ale s naznačením, jak by to mohlo skončit.

3. Alkohol. Samozřejmě, jak je známo, alkohol odbourává zábrany, takže když půjdete po sexu (a ne po vztahu), pravděpodobně ji pozvete spíš do baru nebo hospody. Nebo někam jinam, kde ji opijete. Ženám stačí málo a pak už stačí jenom trochu vzájemných sympatií a dlouhé pohledy do očí… Je pak velká šance, že pozvání domů neodmítne.

Které polohy ženy nesnáší?

ODHALENO: 4 sexuální polohy, které ženy naprosto nesnáší. Na tyhle prasárny mohou muži v posteli ihned zapomenout!

4. Naslouchejte jí a smějte se jejím vtipům. Snad každá žena se chce občas vypovídat a někdy, když budete jenom poslouchat, uděláte mnohem víc, než když budete mluvit. Na konci potom možná přijde za to odměna. Samozřejmě platí smát se jejímu humoru, i kdyby to nebylo vtipné. Tak jí dáte najevo zájem a bude se cítit dobře.

5. Lichotky a řečičky. I když jsou už proti tomu některé ženy imunní, nevíme, na jakou by tohle neplatilo. Lichotit se dá její postavě, vlasům, očím. Ale ještě lepší je mířit lichotky například také na její povahu, jak je úžasně vtipná, zábavná a zajímavá. Možná to zní neskutečně hloupě, avšak tohle chce prostě poslouchat každá žena. Před sexem určitě.

6. Zkuste jí co nejvíc vzrušit fyzicky. Není od věci ji trochu nažhavit – francouzské líbání, osahávání nebo olizování uší, které jsou taky citlivé. Tohle vše ji může rozpálit.

7. Zkuste jí co nejvíc vzrušit psychicky. Vzrušení můžete navodit i méně okatým způsobem. Na většinu žen působí šeptání milých vět do ucha. Můžete jí začít popisovat svoje představy, co s ní chcete udělat a podobně. Když se jí to zalíbí, je pravděpodobné, že to bude chtít realizovat.

Manželský sex: 10 překvapivých zjištění, která vyplynula z vědeckých studií

ODHALENO: 5 pravidel, jak si sex na jednu noc suprově užít. Na co v žádném případě nezapomenout?!

8. Koukněte se na film. Tenhle trik zná snad každý. Je jasný, že pokud navrhnete podívat se na film u vás doma (nebo u ní), bude to asi někam směřovat. A kdybyste si to chtěli pojistit, je dobrý koukat na nějaký film s erotickou tematikou. Jakmile už se po sobě válíte u filmu, je to na vás.

9. Sportujte společně. A potom se vymluvte, že vám doma zrovna teď neteče teplá voda. Nebo s ní prostě chtějte strávit víc času. Přece jen po sportu se potřebuje osprchovat každý. Třeba se při troše štěstí vysprchujete rovnou společně. A kdo by nechtěl po sportu masáž.

10. Nabídněte masáž. Jistě, je to celkem okaté, ale hodně žen trpí bolestmi zad, takže když jí namluvíte, že máte masérský kurz (který si mimochodem snadno můžete opravdu udělat), bude mnohem spíš souhlasit s kamarádským pokecem u čaje a příjemnou masáží jejích zad. Dál už to znáte.

I tak je ale přes všechno možné, že nic z toho nezabere. Pokud nechce, tak prostě nechce a nemusíte se o to snažit věčně – zvláště pokud vám o nic víc nejde.

Sex

ODHALENO: Ženy sex na jednu noc láká, i když nemají orgasmus! Co se jim na tom tolik líbí?

reklama