ODHALENO: 5 sexuálních zlozvyků, které vám zničí žhavou noc. Co nedělat v posteli?

Tyhle věci si v posteli raději odpusťte.

Sex a intimita prostě patří do partnerského života. Nezáleží na tom, kolikrát týdně to děláte, pokud to oběma vyhovuje, ale jsou jisté věci, které byste si v posteli měli odpustit. Co zaručeně zabije chuť na sex?

1. Už budeš?

Věřte, že touhle otázkou orgasmus fakt neurychlíte, naopak. Po tom, co se partnera zeptáte, jestli už konečně vyvrcholí, začne mít pocit, že vás to ani nebaví. A musíme uznat, že ten pocit dostane oprávněně. Na tohle se prostě nikdy neptejte.

2. Herecké výkony

Nikdo od vás nečeká, že při sexu budete křičet na celý dům až bude padat omítka. Nedělejte nic, co upřímně necítíte, škodíte tím hlavně sami sobě. Jak má potom partner poznat, co se vám doopravdy líbí, nebo naopak nelíbí? Upřímnost je cesta k úspěchu a věřte, že si to užijete mnohem víc, když budete sami sebou.

3. Sex jako z porna

V pornofilmech zažívá každá žena výbuchy rozkoše a zažije orgasmus asi čtyřikrát za jedno číslo, ale realita je úplně jinde. Neinspirujte se a nekopírujte sexuální praktiky z porna. Místo toho se zeptejte partnera či partnerky, jak to mají rádi.

4. Drápy jako Wolverine

Snažíte se být co nejvíc sexy a z partnerových zad se chcete udělat obraz jako od Pollocka? Proč ne, ale dejte si pozor na to, aby se to líbilo i partnerovi. Někteří nemusí být fanoušci lehkého sado maso stylu. Občas platí pravidlo: Méně je někdy více.

5. Bojíte se světla

Tento zlozvyk patří k těm úplně nejčastějším a týká se většinou žen. Ty totiž mají pocit, že jsou na sex „příliš tlusté“ a na světle by nevypadaly tolik sexy. Vykašlete se na to a svoji sexualitu si prostě užívejte. Váš partner vás zná a ví, jak vypadáte.


Přečtěte si také