ODHALENO: Návod, jak svého kluka dokonale udělat pusou! Dámy, čím ho vystřelíte až ke hvězdám?

Každý muž touží po orálním sexu, a samozřejmě po tom nejdokonalejším. Po těchto tipech budete mít zaručeno, že na ten váš nikdy nezapomene!

Neexistuje chlap, který by nemiloval, když jeho chloubu vezmete do úst, ale věřte nebo ne, začátek dokonalého orálního uspokojení začíná ještě dřív, než se poprvé dotknete jeho poklopce. Důležitá je totiž jeho příprava. Samotné navnazení partnera je stejně důležité, jako sám orál. Navíc, když ho samotnou přípravou vzrušíte tak, že už jen rozepínání kalhot je pro něj slastný zážitek, ušetříte si polovinu práce.

A jak na to? Musíte mu dát najevo, jak moc už se těšíte, až k samotné akci dojde. Pište mu nebo volejte a řekněte mu, jak moc se těšíte, až si budete moct pohrát a konečně ho budete mít v puse. Jak se nemůžete dočkat jeho vzrušeného pohledu, až po jeho chloubě poprvé přejedete jazykem. Když navíc připojíte fotku svých úst s vystrčeným jazykem, nezastaví ho v cestě za vámi ani živelná pohroma.

Hra musí samozřejmě pokračovat, i když už jste spolu. Muži musíte pořád dávat najevo, jak ho chcete. Pro něj je to totiž stejně důležité jako pro vás. Šeptejte mu do ucha toužebná slůvka, aby měl pocit, že jestli ho okamžitě nedáte do úst, umřete. Pak ho pomalu svlékněte a nezapomeňte se u toho na něj rošťácky usmívat. Vše vám půjde lépe, když si uvědomíte tu moc, kterou v tu chvíli nad ním máte. Celá jeho podstata je totiž v tuto chvíli ve vašich rukou. Tedy zatím v rukou.

Je jedno, jakou zvolíte polohu, tedy kromě 69. Pro tuto chvíli je totiž středem pozornosti on. Jestli rády klečíte nebo ležíte a nebo víte, že on u toho rád stojí, to je vcelku jedno. Nicméně zaujměte takovou polohu, ve které se vy sama cítíte pohodlně a partner vám vidí do obličeje. A pak ho začněte pomalu napínat. Úspěch nestojí za tím, že he hned budete mít v ústech, ale bude ho dál pomalu nažhavovat.

Líbejte ho od prsou, přes břicho až k jeho klínu a v momentě kdy bude očekávat, že se konečně dotknete, usmějte se na něj a začněte ho líbat na vnitřní straně stehen. Pak ho líbejte všude kolem. Důležité je správné načasování. Nesmíte ho trápit moc dlouho, ale ani nesmíte hned povolit. Musí vědět, že tuhle hru řídíte vy. Pokud se chcete cítit ještě „silnější“ zakažte mu jakýkoliv zásah. Pokud nevydrží nechat ruce mimo, svažte mu je.

No a konečně se dostáváme k bodu, kdy se ŠPIČKOU jazyka poprvé dotknete. Obkružte dírku na jeho penisu a kroužek zvětšete na celý jeho žalud. A pořád se mu s úsměvem dívejte do očí. Nezapomínejte zapojit i ruce. Ale začněte hezky zvolna. Aby si vaše doteky co nejvíc uvědomoval. Když mu pak roztouženým hlasem pošeptáte, jak skvěle chutná, uvidíte u něj pohled, který jste určitě ještě neviděly.

Pomalu vezměte jeho nádobíčko do pusy. Tentokrát celý. Zlehka sajte, nezapomínejte na jazyk a hrajte si i rukama. Postupně potom zvyšujte tempo, ale když ucítíte, že se partner blíží vrcholu, na chvíli přestaňte. Cílem této hry není udělat ho co nejrychleji, ale napumpovat jeho vzrušení na úplné maximum. Mezi cumláním jeho chlouby ho občas vášnivě polibte, to jeho vzrušení ještě zvýší. Dále je důležité nezapomínat na jeho varlata. Brát je na střídačku do úst a jemně sát.

Pokud ovládáte praktiku „hluboké hrdlo“, využijte samozřejmě i ji. Pokud ne, nic se neděje, přidejte k ústům obě ruce a bude stejně nadšený. A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ: SLINY, SLINY, SLINY!!! Bez nich je to celé špatně! No a v závěru, až ucítíte, že dál už nemůže, zapojte ještě prsty, kterými budete masírovat jeho hráz a dopřejte mu vyvrcholení tam, kde to má rád (ústa, obličej, prsa, bříško). Můžete si být jistá, že když mu občas dopřejete tuhle zábavu, při které jde jen o jeho potěšení, bude vám napořád klečet u nohou!

Sdílejte článek
Štítky návod orální sex tipy dokonalý

Přečtěte si také