návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Sex na jednu noc se Čechům líbí. Co je na něm tolik rajcuje?

Vydáno: 10.02.2020
sex
Autor: istockphoto sex

Zajímavý výzkum provedl portál proerecta.cz, když zkoumal návyky Čechů ohledně sexu na jednu noc. Třináct procent lidí řeklo, že ho buď provozují, nebo ho v minulosti měli několikrát za měsíc či ještě častěji. Tehdy, když byli single, samozřejmě. Třetina ale uvádí, že by do sexu na jednu noc opravdu nešla. Do sexu na jednu noc jdou nejvíc muži a ženy ve věku 35 až 45 let a pravidelně potom 31 procent mužů a 12 procent žen.

Co se týká lidí mezi 15 a 25 lety, tak se k sexu na jednu noc dostali přes seznamku, kde se domluvili. Svůj podíl na tom má ale také alkohol, po kterém padají zábrany. To pak ale často za moc nestojí. Obavy kvůli nezávaznému sexu jsou různé. Polovina se bojí, jestli druhého ještě uvidí, čtyřicet procent se bojí, aby něco nechytili a 22 procent myslí na otěhotnění, třináct procent žen má pak zlomené srdce.

Plakát proti diskriminaci sexuálních menšin- referendum

Za nenávist vůči sexuálním menšinám hrozí ve Švýcarsku „basa“ až na 3 roky

Článek je zařazen v: vztahy , Sex , sex na jednu noc

reklama