ODHALENO: Tohle zažijete v sexu v roce 2022 podle horoskopu! Býci budou na suchu, Vodnáři zkusí…

Chcete vědět, jak bude vypadat v novém roce váš sexuální život? Bude si pořád užívat, střídat partnery, nebo snad zůstanete na suchu? Znamení zvěrokruhu vám to řekne jasně a jednoduše.

Máme tu nový rok, který snad každému z nás přinese velké množství sexuálních zážitků. Chtěli byste vědět, jak bude váš sexuální život letos vůbec vypadat? Budete na svém sexuálním vrcholu, nebo vás naopak čeká poněkud slabší ročník? Budete experimentovat, nebo najdete svou ideální sexuální partnerku? Na to vám jako vždy odpoví vaše znamení horoskopu. Astrologie a polohy planet totiž umí odhadnout opravdu cokoliv! A uvidíte, že to určitě bude sedět!

Beran – Na nedostatek sexu si letos opravdu nebudete moct stěžovat. Zejména od května do října zažijete opravdové „období hojnosti“ a nevyhne se vám ani experimentování, o němž jste doteď pouze snili! Zejména v oblasti sexu na neobvyklých místech se máte na co těšit.

Býk – Řekneme si na férovku, letošek nebude po sexuální stránce vašim nejlepším rokem. Sexuálních hrátek si letos opravdu moc neužijete. Na druhou stranu je to perfektní čas k tomu věnovat se soukromým hrátkám a položit si otázku, co vlastně máte v posteli rádi a kam chcete, aby váš sexuální život v budoucnu směřoval.

Blíženci – Ani Blíženci si zpočátku moc neužijí. U nich bude tato fáze naštěstí trvat jen pár měsíců. Budou tedy mít šanci masturbací více prozkoumat sami sebe a odhalit své sexuální touhy. Ve zbytku roku to totiž náramně využijí a navíc se výrazně zlepší ve své předehře. Jo, a taky se jim nevyhnou peprné sexuální hry.

Rak – Budete se sice více věnovat své kariéře, ani v sexu ovšem nebudete zahálet. O žádné střídání partnerů ovšem u vás nemůže být řeč. Vy si letos vytvoříte daleko intimnější vztah, díky němuž budou vaše sexuální hrátky ještě intenzivnější. A jelikož máte rádi intimitu po všech stránkách, budete si zejména užívat objímání, tulení či držení za ruce.

Lev – Lvi budou letos velmi vášniví a změní se v totální sexuální šelmu. Zejména jaro a léto jim bude po stránce žhavých sexuálních zážitků i nečekaných nových zkušeností velmi přát.

Panna – Po výrazném období sucha budete mít od druhé poloviny ledna v posteli pořádně rušno. Váš divoký sexuální život by pak měl trvat až do května. Budete upřednostňovat potěšení a intimitu.

Váhy – Váhy by si měly ve svém kalendáři zakroužkovat březen. Právě tento měsíc si užijí nejvíce a mohou se těšit dokonce na dvojnásobek potěšení, než jsou zvyklí. Co všechno to pro ně znamená, to se asi musí nechat překvapit.

Štír – Pokud jste ve vztahu, můžete si oddychnout. Na vašem štěstí a žhavém sexuálním životě se letos naštěstí nic nezmění. To single Štíři musí být o něco trpělivější a o divoké postelové hrátky budou muset přece jen zabojovat.

Střelec – Horoskop vám tento rok předpovídá zamyšlení nad přístupem k životu a rozmýšlení o svých dalších životních krocích. Možná i proto bude váš intimní život dost pestrý a zažijete spoustu románků i sexu na jednu noc. Holt vezmete své osobnostní hledání pěkně z gruntu.

Kozoroh – První půlrok pro vás bude splněným snem. Čekají vás totiž naprosto fantastické sexuální zážitky a v posteli se ocitnete na svém vrcholu. A vlastně nejen v posteli, jelikož budete chtít při své extrémní vášni i hodně experimentovat. Váš sex bude o to intenzivnější, čím víc se budete intimně a emocionálně sbližovat se svým protějškem.

Vodnář – Letos to budete mít jako na houpačce, a tak budete trávit také hodně času sami se sebou. A nebudete se přitom vyhýbat ani menšímu experimentování a sexuálním hračkám.

Ryby – Máte před sebou rok plný splněných snů a zejména sexuálních fantazií! Nebojte se v posteli pořádně vyřádit. Letos vás totiž čeká pořádná dávka divokého a drsného sexu, při němž se nebudete bát plácání, či dokonce ani bičíku! A můžete v klidu zkusit i něco peprnějšího, letos se vám meze opravdu nekladou!


Přečtěte si také