Sex podle horoskopu v roce 2023.
Autor: istock.com Sex podle horoskopu v roce 2023.

ODHALENO: Tohle zažijete v sexu v roce 2023 podle horoskopu! Nejvíc si užijí Váhy, Vodnářům hrozí…

MilanR. Publikováno: 06.01.2023
Chcete vědět, jak bude vypadat v tomto roce váš sexuální život? Bude si pořád užívat, experimentovat, střídat partnery, nebo si letos prakticky nevrznete? Horoskop vám to řekne jasně a jednoduše.

reklama

Máme tu nový rok, který snad každému z nás přinese velké množství sexuálních zážitků. Chtěli byste vědět, jak bude váš sexuální život letos vůbec vypadat? Budete na svém sexuálním vrcholu, nebo vás naopak čeká poněkud slabší ročník? Budete experimentovat, nebo najdete svou ideální sexuální partnerku? Na to vám jako vždy odpoví vaše znamení horoskopu. Astrologie a polohy planet totiž umí odhadnout opravdu cokoliv! Nyní tak budete vědět, jestli se máte na tento rok pořádně těšit, nebo se začít trochu bát.

Beran – I když to první polovinu roku bude vypadat, že je čeká velký romantický vztah, v druhé půlce bude muset jejich srdce ustoupit stranou. To ale nemusí automaticky znamenat něco špatně. Naopak, Beranům se tak otevírá prostor k nezávazným postelovým hrátkám, vášni, experimentům a plnění sexuálních fantazií. A ke konci roku se zase začnou Berani trochu usazovat a budou chtít utvořit vztah s jedním velmi blízkým člověkem.

Býk – Tento rok bude pro Býky ideální v tom, že si mohou vyzkoušet své vysněné sexuální fantazie a fetiše. A nejspíš je nevyzkouší pouze jednou. Ze začátku roku se naplno poddají svým sexuálním touhám, díky čemuž budou v intimních hrátkách časem mnohem sebevědomější.

Blíženci – Začátek roku bude pro Blížence poněkud pomalejší a někteří možná stráví několik týdnů až měsíců na suchu. Dá jim to ale prostor přemýšlet o intimním životě a umět vyjádřit své pocity a touhy. Což se jim může vyplatit, protože pak potkají svého vysněného partnera, s nímž zažijí nejedno sexuální dobrodružství. Blíženci, nedržte se ale při zemi a nebojte se splnit sexuální sny či touhy vašeho protějšku. Zaručeně si to užijete oba!

Rak – Tento rok bude pro Raky ve znamení poznávání sebe a svého partnera. Nebojte se pak být v posteli pořádně odvázaní, vyzkoušejte sexuální hračky, pouta či bičík. Trocha tvrdšího sexu posune váš intimní život na zcela novou úroveň!

Lev – Lvi budou letos velmi vášniví a sexuálně aktivní. Rok sice začnou pozvolna, zejména jaro a léto jim ale bude po stránce žhavých sexuálních zážitků i nečekaných nových zkušeností velmi přát. Musí se ale malinko odtrhnout od reality, občas přestat přemýšlet a užívat si románky i vzniklé příležitosti plnými doušky.

Panna – Pro Panny začíná rok plný jednorázovek. Zapomeňte na své toxické bývalé a na partnery, kteří vás v posteli nedokážou uspokojit. Zaměřte se na sexuální dobrodružství plné flirtování u baru či románků na Tinderu, které vám pomohu si uvědomit, co v posteli vlastně chcete.

Erotogenní zóny podle horoskopu. 1

ODHALENO: Oblíbené erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu! Býci milují líbání na krku, Panny chtějí…

Váhy – Rok 2023 bude pro Váhy splněným snem. Čekají je totiž naprosto fantastické sexuální zážitky a v posteli se ocitnou na svém vrcholu. A vlastně nejen v posteli, jelikož budou chtít při své extrémní vášni i hodně experimentovat. Sex bude intenzivní a bude vám jedno, co si o vašem divokém životě ostatní myslí.

Štír – Vášnivé znamení, které si letos dopřeje jeden dlouhý, ale zároveň nekomplikovaný vztah. Díky němu budou moci Štíři vyzkoušet věci, kterým se doposud vyhýbali. Štíři, pokud budete mít příležitost rozdat si to na veřejnosti či s více lidmi, rozhodně neváhejte!

Střelec – Snaží se svůj protějšek za všech okolností uspokojit a přivést k orgasmu. Což je samozřejmě dobrá zpráva, Střelci by ovšem neměli zapomenout ani na sebe. Nezapomeňte si říct, co v posteli nejvíce vzrušuje vás a soustřeďte se i na vlastní touhy. Komunikace je klíč a postelové hrátky budou díky tomu ještě vášnivější!

Kozoroh – Pokud jste svobodní, čeká vás sexuálně poměrně chudý rok plný promarněných příležitostí a masturbace. Jestli ovšem patříte mezi zadané, budete se svým partnerem prožívat velmi intenzivní období. Budete zkoušet nová místa i polohy a celkově bude váš sex o to vášnivější, čím víc se budete intimně a emocionálně sbližovat se svým protějškem.

Vodnář – Vodnáři si budou chtít užívat a sexuálně experimentovat, mohou na to ale ošklivě doplatit. Hrozí jim totiž největší riziko pohlavních nemocí ze všech znamení. Pro Vodnáře tedy platí, že by rozhodně neměli chodit bez rozmyslu s každým do postele, měli by si dát o trochu větší pozor.

Ryby – Začátek roku prožijí na suchu a příliš se jim v intimním životě dařit nebude. Stráví tak hodně času sami se sebou, masturbací a sexuálními hračkami. Když si pak v druhé polovině roku Ryby najdou partnera, budou si snažit sex co nejvíce zpříjemnit. Důležitá je pro ně předehra a také jistá spirituálnost. Toto znamení by proto mělo vyzkoušet svého partnera pořádně namasírovat a nezapomenout při tom na dostatečné množství masážního oleje.

Jak sbalit kluka podle horoskopu? 1

Holky, takhle sbalíte chlapa podle znamení zvěrokruhu! Čím nejvíce vzrušíte Berana nebo Lva?

Ideální rande podle horoskopu. 1

Ideální místa na první rande podle znamení zvěrokruhu! Kde nejlépe sbalíte Berana nebo Pannu?

reklama